PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
AnaSayfa / Blog / internet Destek / Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır (Kalıcı)
Twitter Hesap Silme, Twitter Hesabı Nasıl Silinir, Twitter Hesabını Kalıcı Silme, Twitter Müşteri Hizmetleri,

Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır (Kalıcı)

Son Güncelleme:

Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır Sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte, arkadaşlarımız ile benzer ortamlarda yer almak için pek çok sosyal ağda hesap açıyoruz. Ancak pek çok kişi, kullandığımız sosyal ağından memnun kalmadığımız da, hesabını silmek istiyor. Peki Twitter Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte, arkadaşlarımız ile benzer ortamlarda yer almak için pek çok sosyal ağda hesap açıyoruz. Ancak pek çok kişi, kullandığımız sosyal ağından memnun kalmadığımız da, hesabını silmek istiyor.

Twitter Müşteri Hizmetleri

Hesabınız nasıl kalıcı olarak sileceğiniz anlatacağız. Hesabı silme işlemini başlata bilmeniz için twitter hesabınızın şifresini bilmeniz gerekiyor.Twitter hesabınızın şifresini bilmiyorsanız önce parolamı unuttum adımlarından ilerleyip şifre sıfırlaması yapmanız gerekiyor. Sıfırlama adımları yönlendirmez ise profili bulup sağ alt köşesinde yazan kişiyi bildir kısmına tıklayıp sizin için en uygun seçenek hangisiyse profili şikâyet ediyorsunuz ve twitter yöneticileriyle iletişime geçmiş oluyorsunuz. Kendinize özgü düşüncelerinizi ve resim video paylaşma odaklı en popüler sosyal ağlardan biri olan Twitter‘da ki hesabımızı kalıcı olarak nasıl sileceğiz? İşte tüm detayları ve fotoğraflı anlatımı ile Twitter hesabınızı  kalıcı olarak silme

Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır

Twitter hesabınızı silmek için ilk olarak hemen altta yer alana bağlantıya gitmeniz gerekiyor.

twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation 

İkinci adımda açılan bağlantıda, eğer oturumunuz açık değilse, Twitter oturumunuzu açın. Daha sonra tekrar yukarıdaki bağlantıya gidin. Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır

Kullanıcı adınızın yazılı olduğu hesabını devre dışı bırak seçeneğini göreceksiniz.

Tıkladığınızda twitter hesabınıza ait olan şifrenizi yazmanızı isteyen sayfaya yönlendirecek   Twitter hesabınızın şifresini yeniden giriyorsunuz.

Kısmına twitter hesabınızın 30 gün boyunca hesaba giriş yapmazsanız hesap tamamen kaldırılacak ancak bu süre içerisinde hesabı silmekten vaz geçerseniz giriş yapmanız yeterli olacaktır. Yeni bir hesap oluşturmak için buraya tıkla. Kısmından farklı hesap açmak istiyorsanız twitter hesabı oluştura biliyorsunuz. Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır

Twitter Hesap Silme, Twitter Hesabı Nasıl Silinir, Twitter Hesabını Kalıcı Silme,

Ayrıca Bakınız: Twitter da Silinen Mesajları Geri Getirme

Umarım Twitter Hesap Silme beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.