PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
AnaSayfa / Blog / internet Destek / WhatsApp Konuşmasını E-Posta ile Gönderme
whatsapp mail gönderme, whatsapp mesajlarını e postaya gönderme, whatsapp sohbet gönderme, whatsapp konuşmasını e-posta ile gönderme,

WhatsApp Konuşmasını E-Posta ile Gönderme

Son Güncelleme:

Önemli WhatsApp görüşmelerinizi E-Posta adresinize göndermek ister misiniz? WhatsApp Konuşmasını E-Posta ile Gönderme Nasıl Yapılır makalemizle Whatsapp hesabınızda yaptığınız görüşmeyi yada görüşmeleri e-posta aracılığıyla istediğimiz kişiye yada kişilere gönderme işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

Ayrıca Bakını:

whatsapp mail gönderme, whatsapp mesajlarını e postaya gönderme, whatsapp sohbet gönderme, whatsapp konuşmasını e-posta ile gönderme,

Günlük hayata en çok kullandığımız uygulamalardan biri olan Whatsapp hesabımızda yapılan önemli konuşmaların Sohbet Yedeğini oluşturabiliyoruz.

Whatsapp Konuşmasını E-Posta ile Gönderme

Whatsapp uygulaması kullanmadığınız zamanlarda yada Whatsapp hesabınıza erişememeniz halinde Whatsapp yedeklerinde sorun yaşayacağınız için Whatsapp hesabınızda yaptığınız önemli yazışmaları sadece yazı olarak yada hem yazı hem görüntülü olarak E-posta hesabımıza gönderebiliyoruz.

Whatsapp hesabınızda yaptığınız konuşmaları Whatsapp dışında E-postanızda da yedekleme işlemi gerçekleştire biliyorsunuz.

Whatsapp uygulamamızın ayarlar bölümüne tıklıyoruz.

Sohbetler seçeneğine tıklıyoruz.

Sohbet geçmişi bölümü açılacaktır.

Sohbeti E-postala bölümüne tıklıyoruz. Açılan alanda Whatsapp sohbetini E-postamıza göndermek istediğimiz kişiyi işaretliyoruz.

Medya eklemek e-posta boyutunu artırır.

MEDYASIZ seçeneği sadece Whatsapp’ta yapılan sohbetin içeriğini gönderecektir.

MEDYA EKLEME seçeneğine tıkladığımızda ise video resim yazı olarak yapılan sohbetin tamamını gönderecektir.

Whatsapp sohbetti silseniz bile e-posta hesabınıza gönderdiğiniz yedek durduğu sürece sohbet yedeğini kaybetmemiş olacaksınız.

Başlatılıyor yazısının dolmasını bekliyoruz. Bu alan sadece birkaç saniye bekletecektir.

Sohbeti gönder…

Bölümü gelecektir bu alanda Gmail seçeneğini işaretliyoruz. Whatsapp sohbet yedeğini göndermek istediğimiz gmail hesabımızı giriyoruz. Whatsapp sohbet yedeğini gönderdiğimiz gmail hesabını kontrol etmeyi unutmayınız.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.