Android Telefonda Çoklu WhatsApp Kullanma

Android Telefonda Çoklu WhatsApp Kullanma

Android Telefonda Çoklu WhatsApp Kullanma: Bir telefondan birden fazla whatsapp hesabı kullanabilir misiniz. Tabiki evet. Çoklu whatsapp android cihazlarda mümkündür. Nasıl yapıldığını makaleyi okuyarak görebilirsiniz.

Whatsapp çoklu hesap android İkili bir SIM telefonunuz olduğunda veya arkadaş çevrenizde veya ailenizde bir akıllı telefon sahibi olan tek kişi olduğunuzda , aynı telefonda birden fazla hesaba sahip olmanın gerektiği durumlar vardır.

Aynı Android cihazlarda aynı anda birden çok WhatsApp hesabı çalıştırmak için hileye başvuracağız. İkili bir SIM telefonunuz olduğunda veya arkadaş çevrenizde veya ailenizde bir akıllı telefon sahibi olan tek kişi olduğunuzda, aynı telefonda birden fazla hesaba sahip olmanın gerektiği durumlar vardır. Cihazınızda birden çok WhatsApp hesabı çalıştırmak için birçok yöntem vardır. Ancak, tüm bunlar Root erişim gerektirir. Bazı insanlar Root ile ilgili bazı endişeleri olabileceğinden, Rootlama hakkında önceki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Android Telefonda Çoklu WhatsApp Kullanma

OGWhatsApp Özellikleri:

WhatsApp Messenger’ın simgesini değiştirebilirsiniz.
Bir cihazda 2 numara kullanabilirsiniz.
Yedeklemenizi geri yükleyebilir ve yedeklemenizi de kaydedebilirsiniz.

Çoklu Whatsapp Açma Adımlar:

Her şeyden önce android cihazınızda OGWhatsApp uygulamasını indirin.

WhatsApp sohbetlerinizin bir yedeğini ve android’in Whatsapp klasöründe kayıtlı tüm diğer verilerin yedeğini oluşturun.

Ayarlar > Uygulamalar > Whatsapp > WhatsApp verilerini temizleyin Resmi WhatsApp messenger kaldırın.

Sonra SD kartınızdaki WhatsApp klasörünüzü OGWhatsApp’a yeniden adlandırın.

çoklu whatsapp android, whatsapp çoklu hesap android, çoklu whatsapp açma, OGWhatsApp,

OGWhatsApp‘de, ikinci numaranızı android cihazınızda kullanmak istediğinizi doğrulayın ve resmi sürümde başka bir numaranızı doğrulayın.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Bu kadar! İşin bitti, artık Android cihazınızda iki Whatsapp’iniz var. Bu da tek bir cihazda iki farklı numarayla kullanmanızı sağlayacak.

Android Telefonda Çoklu WhatsApp Kullanma

Çoklu whatsapp android için birden fazla uygulama seçeneğimiz vardır. Ama hepsi için cihazı rootlamaktan başka çare yok maalesef. OGWhatsApp gibi, GBWhatsApp bazı gerçekten harika özellikleri ile birlikte gelen resmi WhatsApp uygulamasının bir başka en iyi modudur. Son gördüğünüz, çevrimiçi durumunuzu, mavi onay gizlemeyi ve daha fazlasını gizlemek için GBWhatsApp Apk’ı kullanabilirsiniz. Bunların dışında, GBWhatsApp, WhatsApp hesabını çalıştırmak için kullanılabilecek başka bir bağımsız uygulamadır. Böylece, hem WhatsApp hem de GBWhatsApp uygulamasını aynı anda çalıştırabilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.