android en iyi reklam engelleme tarayıcıları, android reklam engelleme 2018

Android En iyi Reklam Engelleme Tarayıcıları

Android En iyi Reklam Engelleme Tarayıcıları: Android için en iyi en iyi Ad Block Browser‘ların listesi ile sizinleyiz. Android mobil cihazlar için dahili reklem engelemme tarayıcısının yardımıyla her türlü invaziv banner reklamı ve pop-up reklamlardan kurtulun.

Android Reklam Engelleme, tüm yayıcı ve alakasız reklamları ortadan kaldırarak birçok ağ kullanıcısını daha kolay bir hale getiren en güçlü teknolojidir. Reklamlar gereklidir, internet topluluğunun çalışması için önemlidir. Reklamları engellemek, herhangi bir İnternet kullanıcısı için çok haklı olabilir. Android’de yayılmayan ve rahatsız edici olmayan Reklamlara izin vermek önemlidir. Google’ın en güçlü ürünlerinden biri olan Android, kullanıcılarına da Reklamlar sunuyor. Ve bu sunulan reklamlardan yayımcılar para kazanıyor. Burada engelleme yapmak istediğimiz şey rahatsı edici boyutlardaki reklamları engellemektir.

Google Reklamları, Android’de bir grup reklam yayınlamaktadır. Bu nedenle, Reklamların nasıl sunulduğunu ve tabiatını nasıl kontrol edeceğini kontrol eder. Bugün bu yazıda, AdBlocking Özellikleri ile Android için en iyi Tarayıcılardan bazılarını size anlatacağım. Android Mobile’daki her türlü Pop-Ads, Intrusive Ads ve tahriş edici Reklamları ortadan kaldırarak herhangi bir irk olmaksızın web’e göz atın.

Android En iyi Reklam Engelleme Tarayıcıları

  1. Free Abblocker Browser
  2. Firefox Focus
  3. Bromite
  4. NoChromo
  5. Adblock Browser for Android

1 Free Abblocker Browser

Telefonda Reklam Engelleme temel amacı olan bir tarayıcıdır. Ücretsiz Adblocker Tarayıcı, bu teknolojide uzmanlaşan Rocketshield Inc. tarafından geliştirilmiştir. Tarayıcı, sadece web reklamlarını ve diğer müdahaleci izleyicileri yok etme fikriyle oluşturulmuştur. Bu tarayıcıyla, reklamsız web deneyimine sahip olabilir ve hızlı ve güvenli göz atmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tarayıcı, afişler, video reklamlar ve pop-up’lar, metin reklamlar ve çok daha fazlasını içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan her türlü reklamı engelleyebilir.

Reklamları engellemek verileri kaydeder ve gizliliği artırır. Pilin optimize edilmesinde de yardımcı olurlar. Daha güvenli ve daha hızlı göz atabilirsiniz. Android için tüm bir Reklam Engelli Tarayıcısını arıyorsanız Adblocker Tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ederim.

2 Firefox Focus

Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı
Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı
  • Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı Screenshot
  • Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı Screenshot
  • Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı Screenshot

Firefox tarafından yapılan Odak tarayıcı, tüm gizlilik tarayıcısında bir gizlilik tarayıcısı olarak adlandırabilirsiniz. Firefox Focus, bilgileri site sahibine gönderebilen Reklamları, izleyicileri ve diğer izinsiz kodları engeller. Tarayıcı aynı zamanda çerezleri, şifreleri veya başka bilgileri de kaydetmez, böylece sizi hiç kimse izlemiyormuş gibi göz atabilirsiniz. Odak, küçük boyutu ve ezici işlevleri için güçlü bir üründür. Bu tarayıcıyla Mozilla’ya ve yüksek gizliliğe güvenin.

Tarayıcı internet dev Mozilla tarafından destekleniyor, böylece yüksek hızlar ve iyi performans bekleyebilirsiniz. Eğer reklam engelleyicileri, parça engelleyiciler, iyi hız ve düşük güç kullanımı ile bir lite ağırlık gizli tarayıcı arıyorsanız, Firefox Focus kullanmanızı tavsiye ederim.

Android Reklam Engelleme 2018

3 Bromite

Bromite, Chromium API projesinde yapıldığı ve bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirildiği için tam olarak Chrome Tarayıcı gibi çalışır. Bu nedenle, göz atma hızında hiçbir ödün vermeyebilirsiniz. App gizlilik-invaziv özellikleri olmadan ve hızlı bir reklam engelleyici motor ekleyerek, hiçbir dağınıklık tarama deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır.

İndirme Sayfası

4 NoChromo

En iyi android reklam engelleme programı arasında yer alan NoChromo, entegre bir reklam engelleyiciyle birlikte gelen Chrome’un değiştirilmiş bir sürümüdür. Bu yüzden, dahili olarak bir Adblocking sistemine sahip bir Chrome Tarayıcıdır. NoChromo, varsayılan krom tarayıcınızla aynıdır ve gizli mod, yer imleri ve diğer özellikler gibi tüm temel özelliklere sahiptir.

Google’ın Blink Engine’i olan Chromium Open Source API’yı temel aldığından, kullanıcı arayüzü ve hız orijinal Chrome tarayıcı ile aynıdır.

Artık, Reklamlar yüklenmediği için artık favori Chrome Tarayıcınızla daha hızlı göz atabilirsiniz. Daha fazla bilgi için XDA Forumuna da bakabilirsiniz.

İndirme Sayfası

5 Adblock Browser for Android

Android reklam engelleme 2018: Adblock Plus for Desktop’ı geliştiren popüler geliştiriciler tarafından geliştirilen Adblock tarayıcısı, verilerinizi kullanabilecek her türlü reklamı ve izleyiciyi engellemeye odaklanmıştır. Birçok internet magazini, web aracını, dağınık olmayan web teslimatı için övdü. Adblock Tarayıcısı ile engelleyicilerin her türlü afiş, metin, video ve müdahaleci reklamları ortadan kaldıracağı için herhangi bir Reklam olmadan Web’e erişebilirsiniz.

Bu tarayıcıyla Android cihazınız için gelişmiş gizlilik korumasıyla verileri, pili ve tarama hızını artırabilirsiniz. Adblock merkezli bir tarayıcı olduğundan, kesinlikle birincil tarayıcılarınızdan biri olacak.

Android En iyi Reklam Engelleme Tarayıcıları

Bu şekilde işlevi ve içeriği güzel olan 5 tane daha reklam engelleme uygulaması var. Yukarıdaki uygulamalar sorununuzu çözüm olmazsa yorum olarak iletin diğerlerini de ekleyeyim.

Android geliştirici seçenekleri kapatma haberine bakmak ister misiniz?

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.