AnaSayfa / Blog / Instagram Destek / instagram Hikayelerimi Görenler Görünmüyor
instagram hikayelerimi görenler görünmüyor,

instagram Hikayelerimi Görenler Görünmüyor

instagram Hikayelerimi Görenler Görünmüyor: Instagram da hikayenizi yada hikayelerinizi görenlerin görünmemesi sorunu yaşıyorsanız bu makale size kılavuz olacaktır. Instagram hikaye görüntüleme sorunu.

instagram hikayelerimi görenler: Normalde gerek mobil gerek masaüstü tarayıcılarında bir hikaye paylaşımı yapıldığında bu hikayenin kimler tarafınca görüntülendiği görülmektedir.

Instagram Hikayeleri nasıl kullanılır?

Instagram Hikayeleri özet akışınızın en üstündeki çubukta görünür ve tüm Instagram hesapları en iyi arkadaşlarınızdan en sevdiğiniz popüler hesaplara kadar hikayeleri paylaşabilir. Görülecek yeni bir şey olduğunda, profil fotoğraflarının etrafında renkli bir halka olacak.

Birisinin hikayesini görmek için profil fotoğraflarına dokunmanız yeterlidir. Hikayeleri tam ekran olarak görünecek ve son 24 saat içinde yayınladıkları tüm içeriği gösterecek, içerik en eskiden en yeni olana kadar kronolojik sırada oynatılacaktır. .

Bir hikayeyi görüntüledikten sonra, başka bir kişinin öyküsüne atlamak için geriye ve ileri gitmek veya hızlıca kaydırmak için dokunabilirsiniz. Normal yayınların aksine, beğeniler veya herkese açık yorumlar yoktur.

instagram Hikayelerimi Görenler Görünmüyor

Şu an Instagramın Mobil uygulamasında instagram Hikayelerimi Görenler Görünmüyor. Bu Instagram ile ilgili bir durumdur. Geneldir. Harhangi birşey yapmanıza gerek yok. kısa bir süre içinde sorun düzelecektir. Acil bir şekkilde kimlerin görüntülediğini görmek istiyorsanız Masaüstü Bilgisayardan kontrol edebilirsiniz.

Sorun masaüstü tarayıcılarında da varsa o zaman Instagram Sorun Bildirimi yapmanız gerekecektir.

Instagram Hikayeleri: Hikayenizi kimlerin görebileceğini nasıl kontrol edersiniz?

Hikayeniz yayınlandıktan sonra, hikayenizdeki her gönderinin kaç kez görüntülendiğini ve kimlerin görüntülediğini size göstermek için bazı temel analizleri de görüntüleyebilirsiniz. Kendi hikayenizi izlerken, bu verilere göz atmak ve her fotoğrafın ve videonun kim tarafından görüldüğünü görmek için yukarı kaydırın.

Ayrıca, hikayenizin belirli bir bölümünü profilinizde yayınlayarak yayının içinde görünecek şekilde öne çıkarmayı da seçebilirsiniz. Bunu yapmak için, yükle düğmesine dokunun (aşağıdaki resimde vurgulanır) .

Hikayenizi kimlerin görebileceğini nasıl kontrol edersiniz

instagram Hikayeler Boyutları

Instagram Hikayeleri için fikir boyutları 1920 piksel uzunluğunda 1080 piksel genişliğindedir. En boy oranı 9:16.

Bu Hikayeler, Instagram Hikayelerinizi öne çıkarması için özel bir video veya grafik oluşturmak istiyorsanız yardımcı olacaktır.

instagram Hikayelerimi Görenler Görünmüyor panik yapacak birşey yok. Bu özellik henüz kapatılmış değil. Instagram da bazen bu ve buna benzer sorunlar olabiliyor.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.