Bugün sizler için küçük bir araştırmayla bir uygulama bilgisi vereceğim. Android Toplu SMS Mesaj Uygulaması ile toplu tebrik ve kullama mesajı gönderin.

Android Toplu SMS Mesaj Uygulaması 2019

Android Toplu SMS Uygulaması ile toplu tebrik ve kullama mesajı gönderin. İşte 2019 yılının En iyi Android Toplu Mesaj Uygulaması.

SMS, uzun süredir yazılı mesajlaşma için altın standart olmuştur. Cep telefonu planlarının çoğu, bugünlerde onları sınırsız kapasitelerde veriyor ve kullanımı çok kolay. Bu nedenle, SMS ve MMS mesajları gönderip alabilen birçok uygulama vardır. Bazıları çok fazla özellik ile ağır, bazıları ise sadece temel özelliklere sahiptir. Neye ihtiyacınız varsa, Android için toplu SMS uygulamasıyla karşı karşıya olduğumuzu düşünüyoruz!

Android Toplu SMS Mesaj Uygulaması

GO SMS Pro özellikleri arasında güzel temalar, harika sticker seçenekleri, özel kutucuklar, açılır pencere kullanımı, GO chat (ücretsiz SMS ve MMS göndermeniz için), çift sim kartı desteği ve çok daha fazlası var. Amacımız GO SMS Pro uygulamasını çok daha hızlı, güvenli ve tonlarca özelliğe sahip bir uygulama haline getirmektir – mesajlaşmak hiç bu kadar eğlenceli ve etkili olmamıştı!

Android Toplu Mesaj

Ücretsiz Özellikler:
– Yüzlerce kişiselleştirilebilir tema ve harika sticker seçenekleri (Güncellenmeye ve artmaya devam ediyor)
– Mesajlarınızı şifrelemek & gizliliğinizi sağlamak için özel kutucuklar
– Hatırlatıcı konuşma seçeneği onları en yukarıya koyarak özel olarak odaklanmanıza yardımcı olacak.
– Hızlı okumanız ve cevaplamanız için açılır pencere kullanımı
– Çift SIM desteği ile 8,000+ çift SIM kartı kullanan cihaz ile uyumlu çalışır (Güncellenmeye ve artmaya devam ediyor)
– MS engelleyici ile kara liste/ anahtar kelime oluşturabilir gereksiz mesajları filtreleyebilirsiniz
– GO chat ücretsiz mesajlaşmayı ve grup chatlerini destekler
– Göndermeyi erteleme yanlış yazılmış mesajlarınızı düzeltme imkânı sunar
– Yabancı görüşmeleri otomatik olarak gruplandırarak gelen kutunuzu basitleştirir.

Pro Özellikler:
– Sponsor mesajların hepsini engelleme fırsatı
– Geliştirilmiş Özel Kutucuk ile giriş adını yenileme ya da saklama ve aynı zamanda gerçek olmayan bilgilendirmeleri engelleme
– Mesaj yedeklemesi için sınırsız bir saklama alanı
– Tüm ücretli temaları ücretsiz kullanma fırsatı (Tema VIP için sürüm yükseltin)

Go Sms Pro , kapsamlı en iyi sms mms mesajlaşma uygulamasıdır eğer sizde eski mesajlaşma, uygulamasından sıkıldıysanız bunu kurarak dilediğiniz tema ve görünümü kazandırabilir,toplu mesajlaşma gibi, bir çok özel kullanım içeriklerede erişebileceksiniz.

Umarım Android Toplu SMS Mesaj Uygulaması beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.