General Mobile GM8 Hard Reset, General Mobile GM8 Hard Format, General Mobile GM8 Sıfırlama, General Mobile GM8 Yazılım Sorunu,

General Mobile GM8 Hard Reset Nasıl Yapılır

General Mobile GM8 Hard Reset, Factory Reset yani Sıfırlama işleminde sistem verileri ile uygulama verileri, uygulama ayarları ve indirilen uygulamalar, Rehber ve mesajlar dahil olmak üzere TÜM veriler silinir. General Mobile GM8 Hard Format işlemi genellikle Model, Desen yada Şifrenin unutulması sonucu yapılır.

General Mobile GM8 Sıfırlama Nasıl Yapılır? Cevabı da Aşağıda.

Uyarı Yedek almanızı tavsiye ediyoruz.

Uyarı Cihaz belleğinde yer alan Resimler, Videolar ve Müzik de silinecektir.

Uyarı Sıfırlama işleminde cihazınızın şarj seviyesinin %50 oranından az olmamasına dikkat edin.

Uyarı Bu işlemi yapmak zorunda iseniz şimdi aşağıdaki adımları uygulayın.

Uyarı İşlemler Esnasında sorun yaşanması kullanıcı sorumluluğundadır.

General Mobile GM8 Hard Reset Nasıl Yapılır. General Mobile GM8 telefonu nasıl sıfırlayacağınızı anlatacağız. Makalemizi inceleyerek destek alabilirsiniz.

General Mobile GM8 Hard Reset Nasıl Yapılır

 • General Mobile GM8  telefonda desen unutma veya ekran şifresi unutma durumunda telefonunuzu tuşlar yardımıyla nasıl fabrika ayarlarına döndüreceğinizi anlatacağız.
 • General Mobile GM8 telefonda yavaşlık veya virüs olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ayarlar bölümünden nasıl fabrika ayarlarına döndüreceğinizi anlatacağız.

General Mobile GM8 telefonda desen unutma veya ekran şifresi unutma durumunda cihazın ekranı açılmıyorsa tuşlar yardımıyla fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Ancak bu işlemi yapmadan önce yedek almadığınız veriler var ise cihaz fabrika ayarlarına döneceği için yedek almadığınız verilerin hepsi silinecektir.

Telefonunuza sekronize ettiğiniz gmail hesabınız var ise  General Mobile GM8  telefonu fabrika ayarlarına döndürmeden önce bilgisayardan giriş yapıp yedekleriniz var mı? Kontrol edebilirsiniz.

Diğer bir problem ise cihaz kapalı konumdaysa tuşlarla resetleme  gerçekleştirecekseniz. Cihazınızın yazılımı 6.0 veya üzeriyse telefonu sekrönize ettiğiniz gmail accounts hesabı oluşturduysanız yedekleme yapabilmek gmail accounts şifresini bilmeniz gerekiyor.  Gmail accounts şifrenizi bilbiyorsanız. Telefonun ekranından veya bilgisayardan şifremi unutum adımları kontrol edilebilir.

Gmail accounts hesabının şifresini sıfırlayamıyorsanız. Cihazı servise gönderip yazılım yükletmeniz gerekiyor. Samsung Galaxy C5 Hart Reset işlemi yapabilmek için öncellikle cihazda yedek almadığınız veriler var ise cihaz fabrika ayarlarına döndereceğinden hepsi silinecektir. Cihazın ekranı kilitli olduğundan yedekleme yapılamaz ancak  gmail accounts hesabınızı bilgisayardan açıp yedeklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Cihazın şarj oranı %50 ve üzeri olması gerekiyor ve şarjdayken cihazı fabrika ayarlarına döndürmeye çalışmayınız. Sim kart hafıza kartı varsa zarar görme ihtimaline karşı çıkarmanız gerekiyor.

 • Telefonu kapatınız.
 • Sesi yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Yatan android resmi görününene kadar basılı tutmaya devam ediyoruz.
 • Komut yok yazısı göründüğünde Açma (Power) tuşuna basarken Sesi yükseltme tuşuna basınız.
 • Sesi Azalt tuşu yardımıyla Wipe Data/Factory Reset seçiyoruz. Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Sesi Azalt tuşu yardımı ile Yes’ i seçiyoruz. Açma (Power) tuşuna basıyoruz.
 • Reboot System Now‘ u seçiyoruz. Açma (Power ) tuşuyla onaylıyoruz.
 • General Mobile GM 5 telefonunuzu Hard Reset yaparak fabrika ayarlarına döndürdünüz.
  General Mobile GM 5 telefonunuz açık ancak yavaşlık söz konusuysa yada virüs olduğunu düşünüyorsanız . Silinmesini istemediğiniz yedek varsa yedek aldıktan sonra
 • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriş yapıyorsunuz.
 • Yedekle ve Sıfırla seçeneğine tıklıyoruz.
 • Fabrika verilerini sıfırla Telefonu Sıfırla seçeneğine tıklıyoruz.
 • Herşeyi Sil seçeneğine tıklıyoruz.

Ayrıca Bakınız: Huawei Mate 10 Lite Hard Reset Nasıl Yapılır

Umarım General Mobile GM8 Hard Reset Nasıl Yapılır. Makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir Yorum

 1. ithal Kuruyemiş

  Hayatımda böyle kötü bir telefon görmedim. İş amaçlı olarak uygun telefon alalım dedik ve çok üzücü bir durum. Yetkililere de ulaşamıyoruz. Karşımıza da hep müşteri temsilcileri çıkmaktadır. Gerçekten de çok kötü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.