Google Asistan Sesi Nasıl Değiştirilir

Google Asistan Sesi Nasıl Değiştirilir

Google asistanının Android kullanıcıları için en yaygın ve popüler akıllı asistan olduğunu biliyoruz. Şimdi google asistan sesi nasıl değiştirilir anlatacağım. Asistan hayatımızı daha kolay ve hızlı hale getirir. Bunu kullanarak birçok şeyi yapabiliriz. Etkinleştirmek için sadece “OK Google veya Hey Google!” diyebilirsiniz. Ayrıca, biz home tuşu ve cihaz üzerinde diğer düğmelerle açılabilir.

Google Asistan varsayılan olarak kadın sentezlenmiş bir ses kullanır. Söylemeliyim güzel. Ancak akıllı telefonunuzda yeni bir şey istiyorsanız, bir erkek veya başka bir kadın sesi kullanarak sizinle konuşmasını da sağlayabilirsiniz. Bu arada, sadece arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki herkesi şaşırtmak için bir erkek veya başka bir kadın sesine geçmek harika. İnsanlar size “Vay canına! Bu hangi uygulama? ”Çünkü sesi gerçekten değiştirebileceğinizi bilmiyorlar. Ve işte ses ayarlarında google asistanın sesini değiştirme işleminin nasıl yapılacağı hakkında adım adım talimat.

  • İlk olarak, cihazınızda “Google” uygulamasını açın ve “Diğer” seçeneğine dokunun.

Google Asistan Sesi Nasıl Değiştirilebilir

  • Ayarlar” ı ve ardından “Google Asistan” a dokunun.

  • Asistan” ı seçin ve ardından “Asistan Sesi” ni açın.

Şimdi buradan en sevdiğiniz sesi seçin. En sevdiğiniz sesi renge göre ayarlayabilirsiniz. Burada 10 çeşit ses bulabilirsiniz. Kırmızı, yani varsayılan asistan sesi benim favorim.

Google Asistan Sesi Nasıl Değiştirilir

● Kırmızı
● Turuncu
● Sarı
● Yeşil
● Camgöbeği
● Mavi
● Mor
● Pembe
● İngiliz Racing Green
● Sidney Limanı Mavisi

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Yukarıdaki işlemler arkadaşlarınızı şaşırtmak ve farklılık oluşturmak için google asistan sesi nasıl değiştirilir hakkındaydı. Umarım faydalı olmuştur.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

  1. Ben hata alıyorum, telefon kendini resetliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.