I’m Jack Oyunu iPhone ve iPad için Türk Yapımı

I’m Jack Oyunu iPhone ve iPad için Türk Yapımı, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile ilgili bilgi aktarmaya çalışacağım.

iOS için geliştirilen bu oyun hem Türkiye’de hem de dünya AppStore’larında oldukça başarılı oldu. Bu başarıyı şöyle özetleyebiliriz. Kasım başında yayına girerek kısa sürede 200bin   iPhone / iPad kullanıcısı tarafından indirilmeye layık görüldü.

I’m Jack Oyunu iPhone ve iPad için Türk Yapımı

Im Jack

Oyunumuz tamamen Türk yapımıdır ancak dili tüm dünyaya hitap etmek istediğimiz için İngilizcedir.

Oyun koşu oyunu olmak ile birlikte diğer koşu oyunlarından farkı görev mantığının olmasıdır. Toplamda 4 bölüm, her bir bölümde artan görevler mevcut ki 145 görev var. Topladığınız altınlar ile karakterin yükseltmelerini yapabilir, ekstra bonus özellikleri alabilirsiniz.

Oyun, kahramanı Jack’i, mistik bir adada, kötülükleri ortaya çıkaran elması alması sonucunda bir dizi maceralar girmesiyle başlıyor. Jack’i Elması alması sonucunda kendisini kovalayan kötülükten kaçmakla birlikte bu kaçış esnasında da bazı görevleri yerine getirmesi için gerekli olan altınları toplaması gerekiyor. Bu görevleri yerine getirmek için baya hırslı olmanız gerekiyor.

En büyük amaç, Topladığı bu altınlar karşılığı da bazı karakter özelliklerini yükseltmek ve bölümleri başarı ile tamamlamaktır.

Oyunun adının I’m Jack olması sadece Jack karakteri ile oynayacağınız anlamına gelmiyor. Oyunda ayrıca Jessica ve Sam karakterleride bulunmakta. Oyun ilerledikçe karakterinizi yavaş yavaş geliştirmek tamamen sizin elinizde.

Im Jack Oyunu Jack Karakteri  Im Jack Oyunu Jessica Karakteri

Im Jack Oyunu Sam Karakteri

Oyun; iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumludur. iOS 4.3 veya üst sürümünü gerektirir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

  1. işte sonunda türklerden beklenen atak gerçekleşti. paylaşım için tşk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.