iphone ses gorsel

iPhone Yeni Sesi ile Geliyor

iPhone Yeni Sesi ile Geliyor. iPhone’nun sesini 13 desibele çıkartan borazan hakkında merak edilenleri cevaplıyoruz. iPhone ses az çözülüyor.

iPhone Horn Stand ile artık komşuların müzik sesini duymama gibi bir lüksleri olmayacak. iPhone Borazanı hiçbir enerjiye ihtiyaç duymadan telefonunuzun sesini 13 desibele kadar çıkartacak siz de müziğin keyfini doyasıya çıkartabileceksiniz.

iphone ses2

iPhone Yeni Sesi ile Geliyor

iphone ses az Eski tarihlerde hayvan boynuzlarında yapılmış olan borazanlardan ilham alınarak üretilmiş olan iPhone. Horn Stand hiçbir metal aksama sahip olmadan ve dışarıdan herhangi bir elektriğe ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. iPhone Borazanı silikondan yapılmış olup telefonun sesinin çıktığı alt kısmına yerleştirilir. Tüm sesler aynı yerde toplanarak birlikten güç doğar nidaları ile 13 desibele kadar çıkar.
iPhone Horn Stand siz telefonunuzda yüksek seste müzik dinlerken aynı zamanda stand görevi görerek telefonunuzu tutacaktır. Borazanı iPhone telefona takılıyken aynı zamanda şarj olmasına da olanak tanımaktadır böylece müzik dinlerken şarj bitme sıkıntısı yaşamayacaksınız.

iPhone Horn Stand yıkanılabilir ve toza kire karşı dayanıklıdır. iPhone 4/4S için uyumludur.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

6 yorumlar

  1. ünsan hikmet

    Faydalı bir bilgi

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. Paylaşım için teşekkürler

  5. Paylaşım için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.