security-shield-nedir-nasil-silinir

Sahte Antivirüs Programı Security Shield Nasıl Silinir

Security Shield Nasıl Silinir. Security Shield adlı yazılım bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım tespit edilmiştir uyarısı iddia ederek, sahte uyarıları görüntüleyen kendisi kötü amaçlı bir yazılımdır. Güvenlik uyarıları profesyonel pop-up arıyor ve onların üzerine tıklanır.

Tespit edilen tehditleri kaldırmak üzere sizin Security Shield 2012 yi satın almanızı tavsiye eder. Aslında virüs sorgulamalarından hiçbiri gerçek değil. Sadece bu kötü amaçlı yazılımı satın alma için geliştirilen bir tür aldatmacadır. Uyarıların tamamı sizi korkutmak için kullanılır, bu kötü niyetli yazılım aslında size zarar verecek kodları bilgisayara yükler ve ek tehditlere karşı savunmasız bırakır. Security Shield 2012, bilgisayarınıza ciddi zarar verecek, kredi kartı güvenliğini tehlikeye atacak ve kimlik hırsızlığına yol açabilecek kötü niyetli bir yazılımdır. Sizden bu güçlü virüsü kaldırmak için aşağıda verdiğim adres ile Security Shield kaldırma yöntemleri takip etmenizi öneriyorum.

Security Shield Nasıl Silinir

Security Shield

 

Önce hiçbir işlem yapmadan bilgisayarı kapatın ve Güvenli modda açın. Güvenli Modda sistem geri yükleme işlemi gerçekleştirin. Sorun çok büyük bir ihtimal düzelecektir.  security shield kaldırma yöntemleri

Sistemden Kaldırma:
CTRL+ALT+DEL ile görev yöneticisini açın. İşlemlerden 4069442.exe adındaki işleme(bu rakamları program random oluşturuyor bu sebeple sizde farklı olacaktır buna benzer birşey görürseniz program o dur) tıklayın işlemi sonlandırın.
Program kendisini
C:UsersHasariAppDataLocal4069442.exe altına atmıştı burdan “4069442.exe” dosyasını silin.
Kısayolunu başlat menüsünden sildim.
Daha sonra regeditten girdim (başlat>çalıştıra regedit yazarsanız gelir) düzen>bul yolunu kullanarak arama yapın “4069442” buldun.

P:HfrefUnfnevNccQngnYbpny4069442.rkr bu kaydı bulduktan sonra sağ tıklayıp silin.
Bu yolla sahte Anti-Virüsten kurtulabilirsiniz. Güvenli mod da sistem geri yüklemede deneyebilirsiniz olmazsa diğer seçenekleri deneyebilirsiniz bilgisayarı başlatıp hemen f8 tuşuna sürekli basıp çekip güvenli mod seçilip başlat>tüm programlar>donanım>sistem araçları>sistem geri yükleme

Alternatif Yöntem

$49.99 ‘a gel beni al seni kurtaram diyen bu sahte antivirüscülere hemen lisans anahtarını yapıştırın!.

64C665BE-4DE7-423B-A6B6-BC0172B25DF2

(Program tam sürümü sadece uyarıları kaldırmak içindir. Zaten hiç bir işe yaramayan bir program. Anahtarı pogramı kaldırmanız için veriyorum!!)

Artık kayıt istemeyecek. Demo iken tarama yapan ve onlarca hata bulan bu lavuk, tam sürümde hiç bi’şey bulamıyor 🙂

Masaüstünde 2-3 adet bununla ilgili kısayol var fakat çokta lazım değiller yinede silelim.  F3 ile yeni bir arama yapalım. “mortedw.exe” dosyasını aratıp bulun ve silin.

Ek Olarak: Windows kayıt defterinden temizleme

Başlat > Çalıştır > regedit açın. Sırasıyla aşağıdaki yolu takip edin.
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce
Burdaki tanımadığınız değerleri silin. (Bendeki adı vfqixlxtt.exe)

Security Shield, Security Shield Nedir, Security Shield Nasıl Kaldırılır, Sahte Antivirüs,

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

8 yorumlar

  1. teşekkürler

  2. PENBE GÜL&Ccedi

    Mükemmel

  3. mustafa çelik

    hiren's boot cd ile mini xp açıp öyle silebildim bunu ve sonra avastı kurabildim ve sistemden 4-5 adet virüs çıktı onlarıda sildim olaydan kurtuldum torrent programıyla hediye gelmişti bu virüs onuda söylüyüm

  4. arkadaşın verdiği KEY i girdim.. gerçekten işe yaradı uyarı falan gelmiyor ve sağ alt köşeden programa sağ tıklayıp exit i tıkladım gitti.. key girmeden önce programın üzerine gelip işlem yapamıyordum.. teşekkürler dostum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.