AnaSayfa / Blog / Android Destek / Samsung Galaxy Note 9 S Pen Kırılması
Samsung Galaxy Note 9 S Pen Kırılması

Samsung Galaxy Note 9 S Pen Kırılması

Samsung Galaxy Note 9 S Pen Kırılması, şu an kişilerin yaşaya bileceği en büyük sorunlardan olsa gerek. Note 9 Kırık Kalem kullanımını etkileyebilir.

Bugün Galaxy Note 9 cihazın bazı özelliklerini ve ayarlarını kontrol etmek için bir arkadaşın iş yerine gittim. Teşhir olarak konulan cihazı kontrol ettiğimde kalemin kırık olduğunu far ettim.

Demek oluyor ki kalemi kullanırken çok dikkat etmek gerekiyor. Zira şu an Orjinal fiyatı 180 – 200 TL nin üzerindedir.

S Pen sihirli bir değnek gibidir. Daha hızlı, daha iyi şeyler yapmanıza ve istediğiniz şeyi yaratmanıza yardımcı olmak için Galaxy Note’un yetkilerini açar. Fikirleri anında hayal kırıklığına uğratıyorsa ya da size ilham veren şeyleri çiziyorsanız, düşündüğünüz her şey için çıtayı yükseltir.

Ayrıca, S Pen’i çıkardığınız an aktif hale getirilebilen ve iş akışınızı hızlandırmak için yararlı kısayollar sağlayarak daha da fazla işlevsellik sağlayan Air komutu da kullanışlıdır.

Samsung Galaxy Note 9 S Pen Kırılması

Kırılma bölgesine bağlı olarak kullanımını da doğrudan etkileyecektir. Bu görselde ki kalemi kullanabilmek için uğraştım ama hiç çalışmıyor. Samsung Galaxy Note 9 Kırık Kalem sorunu ne kadar olur bilemiyorum ama inşallah bunu bu hale getiren güç uygulamıştır.

İşte Kırık Note 9 Kalemi ile ilgili diğer görseller

Samsung Galaxy Note 9 S Pen Broken
Samsung Galaxy Note 9 S Pen Broken
Samsung Galaxy Note 9 S Pen Broken
Samsung Galaxy Note 9 S Pen Broken

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.