Tumblr Hesap Silme Adımları

Tumblr Hesap Silme Kalıcı ve Kesin

Tumblr Hesap Silme, Tumblr Hesabı açtınız ancak kullanmak istemiyor musunuz. Tumblr da hesap nasıl silinir yardımcı olmaya çalışacağız.

En çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biri olan Tumblr hesap silme işlemine başlamadan önce bilinmesi gereken Tumblr hesabını silme işlemini başlattığınız da  Tumblr hesabınız anında silecektir.

Hesabınızı geri almak istediğinizde Bu e-postaya bağlı herhangi bir Tumblr hesabı yok. Kaydolmak ister misiniz? Uyarısı alacaksınız. Tumblr hesabınızı geçici süreliğine dondurma gibi bir durum söz konusu değildir Tumblr hesabınızı sildiğiniz de hesabınız sistemden hemen kaldırılacaktır.

Hesabınızı silmek istiyorsanız tüm resimler, temalar, beğeniler, iletiler, mesajlar ve bloglar…gibi yedek almadığınız tüm veriler silinecektir. Bu işlemi yapmadan önce hesabınızı yedekleme oluşturmanızı öneriyoruz. Hesabınızı sildiğiniz de takip ettiğiniz hesaplarla, sizi takip eden kullanıcılarla olan bağlantınız kopacaktır. Bunların yanında sildiğiniz kullanıcı adı başka kullanıcılar tarafından alınabilecek yada hesabınızı sildikten sonra sistem uyarı vermez ise yine aynı kullanıcı adını alabilirsiniz.

Tumblr hesabı nasıl silinir: Blogunuzu veya hesabınızı sildikten sonra, içeriği sonsuza dek kaybolur. Hesabınızın tamamını silmek için, ana blogunuzun Ayarlar sayfasına veya Hesap Ayarları sayfanıza girin.  Sayfanın altındaki “Hesabı Sil” butonuna tıklayın. Dikkat edin: Birincil blogunuz silinecek.

Tumblr Hesap Silme

Tumblr hesabınızı silebilmek için şifresini bilmeniz gerekiyor. Hesabınızın şifresini biliyorsanız interneti olan cihazdan tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açınız.

www.tumblr.com/account/delete Linkini yazarak arattınız.


Bir dur bakalım.

Tüm hesabını silmek istediğinden emin misin? Her şey silinecek. Kullanıcı adları, temalar, aramızdaki o sevgi bağı, beğendiklerin, iletiler ve şu ana dek yayımladığın tüm gönderiler, hepsi sonsuza dek yok olacak.

Eminsen, aşağıdan oturum açarak onayla.

Bölümü açılacaktır silmek istediğiniz Tumblr kullanıcı adınızı yada e-posta hesabını yazıyorsunuz ve hesabınızın şifresini yazıyorsunuz. Her şeyi sil seçeneğine tıklıyoruz.

Her şey bitti gitti.

Yeniden oturum aç seçeneği gelecektir.

Tumblr Hesap hesabınıza tekrar giriş yapmak istediğinizde Bu e-postaya bağlı herhangi bir Tumblr hesabı yok. Kaydolmak ister misiniz? sayfası açılıyor ise Tumblr hesabınızı sistemden tamamen sildiniz. İstediğiniz zaman yeniden Tumblr hesabı açabilirsiniz.

Yukarıda anlatılan Tumblr Hesap Silme adımları ile tumblr hesabı nasıl silinir öğrenmiş oldu. Hesap silme ile ilgili farklı bi,r sorununuz varsa yorumlarda bize ileti. Sorununuzun çözümü için YaparımBen.com ekibi burada olacaktır. Verdiğimiz bilgiler faydalı olduysa lütfen başkalarına da faydalı olabilmek için paylaşınız.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.