Samsung Ucuz Telefonlar hakkında daha detaylı bilgi ister misiniz.

Samsung Ucuz Telefonlar Detay ve Liste 2019

Samsung herkesin bütçesine uygun olacak telefonla geliştiriyor. Peki Samsung Ucuz Telefonlar hakkında daha detaylı bilgi ister misiniz.

Dünyaca ünlü telefon firması Samsung tarafından bir yılda piyasaya birden çok telefon modeli sunulmaktadır. Bu çıkarılan her telefon modeli Samsung tarafından bütün dünyaya tanıtılmaktadır. Bir Kore firması olan Samsung hali hazırda herkesin bütçesine uygun olarak telefon geliştiriyor. Samsung tarafından üretilen bu akıllı cihazların çok yüksek fiyatlı ve ucuz fiyatlı modelleri bulunmaktadır.

Samsung Ucuz Telefonlar

Bugün için bir sıralama yapmak gerekirse ala bileceğiniz ucuz samsung telefon listesi aşağıdaki gibidir. Tabi bu listede performans ta eö planda tutulmuştur. Aksi halde bir kaç tuşlu telefonla da liste yapılabilir.

Çok sayıda değişken, hepsini sıralamanızı imkansız hale getirir. Ancak bu listede şu anda satın alabileceğiniz en ucuz Samsung telefonlarından sadece birkaçı hakkında konuşacağız. Bu yazının, kullanılmış veya yenilenmiş olarak sunulan eski modellere değil, yeni satın alınabilecek uygun fiyatlı Samsung telefonlara odaklandığını unutmayın.

  • Samsung Galaxy M30 – 2000 / 2200 TL fiyat aralığı.
  • Samsung Galaxy A30 – 1800 / 2000 TL fiyat aralığı.
  • Samsung Galaxy J7 (2018)
  • Samsung Galaxy J3 (2018)
  • Samsung Galaxy J2 Core

Samsung Amiral Gemileri

Güney Kore firması olan Samsung tarafından her yıl tavan fiyatlı telefonlar piyasaya sürülmektedir. Bu pahalı fiyatlı telefonlar Samsung amiral gemisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu amiral gemisi telefonlar o yılın en gösterişli ve en özellikli telefonlarıdır. Samsung amiral gemisi olarak iki ana telefon modelini bünyesinde barındırmaktadır. Bu modellerden birisi S serisi diğeri de Note serisidir.

Ayrıca Bakınız:  Android Telefonda Simgelerin Boyutu Nasıl Değiştirilir

Ucuz Samsung Telefonları

Samsung S serisi ve Note serisi dışında ürettiği diğer telefon modelleri ile herkese hitap etmektedir. Ucuz akıllı modelleri arasında J serisi ve A serisi telefonları gösterebiliriz. Özellikle J serisi üzerinden 3 tip telefon üretilmekte olup 3 farklı fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu fiyatlandırma akıllı cihazın özelliklerine göre değiştirmektedir. Samsung akıllı olmayan tuşlu telefonları da oldukça ucuza bulunabilmektedir.

Samsung Güvenilir Mi?

Samsung bütün dünyaya hizmet vermekte olan bir telefon firmasıdır. Dünya çapında en popüler iki telefon üreticisi arasında bulunmaktadır. Sunduğu geniş müşteri hizmeti ağıyla da Samsung güven teşkil etmektedir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.