outlook hesap kurtarma, microsoft hesap kurtarma, kapatılan microsoft hesabını geri alma, silinen microsoft hesabını geri alma, silinen outlook hesabını geri alma, silinen hotmail hesabını geri alma,

Silinen Microsoft Hesabını Geri Alma Nasıl Yapılır

Silinen Microsoft Hesabını Geri Alma Nasıl Yapılır. Bu makalemizde sildiğiniz yada kapatılan outlook veya hotmail hesabınızı geri nasıl alacağınızı yazılı ve görsel olarak anlatacağız. Makalemizi inceleyerek silinen hotmail hesabını geri alma ile ilgili destek alabilir ve sorununuzu düzeltebilirsiniz.

Gelen Sorular:

outlook hesap kurtarma, microsoft hesap kurtarma, kapatılan microsoft hesabını geri alma, silinen microsoft hesabını geri alma, silinen outlook hesabını geri alma, silinen hotmail hesabını geri alma,

outlook hesap kurtarma, microsoft hesap kurtarma, kapatılan microsoft hesabını geri alma, silinen microsoft hesabını geri alma, silinen outlook hesabını geri alma, silinen hotmail hesabını geri alma,

Silinen Microsoft Hesabını Geri Alma Nasıl Yapılır

Sildiğiniz ancak geri almak istediğiniz outlook-hotmail hesabınız var ise outlook yada h
otmail hesabınızı sildiğiniz sürecin 30 günü geçmemesi gerekiyor. Outlook yada hotmail hesabınızı sildiğiniz 30 gün olmadıysa Tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın ve sign in yazıyoruz. Entere tuşluyoruz. Sign in yada outlook.com linklerinden birine giriş yapıyoruz.

  • Oturum aç bölümüne sildiğimiz outlook yada hotmail hesabımızı yazıyoruz.
  • İleri Butonuna tıklıyoruz.

  • Parola girin bölümüne outlook-hotmail şifrenizi yazıyorsunuz.
  • Oturum aç butonuna tıklıyoruz.

 

Üst bölümde sildiğiniz e-posta hesabınız yazılı olarak gelecektir. E-posta hesabınızın silineceği tarih yazacak,

…tarihinde kapatılacak bir hesapta oturum açmaya çalışıyorsunuz. Hesabı yeniden açmayı seçebilirsiniz. İptal ederseniz hesabınızı kapatma süreci devam edecek. Hesabınızı kapatmanın etkileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ne yapmak istiyorsunuz?

  • Hesabı yeniden aç bölümüne tıklıyoruz.

 

Hesabınızı korumaya yardımcı olun

Hesabınızı yeniden açmadan önce size ait olduğunu doğrulamamız gerekiyor. Kodunuzu nasıl almak istersiniz?

  • Hesabınıza kayıtlı olan telefon numarasının son iki rakamı görünecektir.

Bunun telefon numaranız olduğunu doğrulamak için telefon numaranızın son iki rakamı dahil en son 4rakamı girin ve kodunuzu temin etmek için ” Kod gönder ”e tıklayın.

Telefon numarasının son 4 rakamını yazmanı gereken ekran göreceksiniz. Bu alana e-postanıza kayılı olan ve üst alanda numaranın son iki rakamı bulunan telefon hattınızın son dört rakamını yazıyoruz.

  • Kod gönder butonuna tıklıyoruz.
  • Telefonunuza gelen kodu yazdıktan sonra ileri butonuna tıklıyoruz.

 

Hesabınız yeniden açıldı

Bu hesap artık kapatılmak üzere işaretli değil ve her şeyin bıraktığınız gibi duruyor olması lazım.

Tekrar hoş geldiniz!

  • Bitti butonuna tıklıyarak outlook-hotmail hesabınızı tekrar aktif hale getirebiliriz.

Ayrıca Bakınız: iPhone Silinen Kişileri Kurtarma 3 Farklı Yol

Umarım Silinen Microsoft Hesabını Geri Alma Nasıl Yapılır makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için bize biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.