PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Smart Fortress 2012 Nasıl Kaldırılır
Smart Fortress 2012 Nasıl Kaldırılır, Smart Fortress 2012, Virüs Temizleme, smart fortress 2012 removal,

Smart Fortress 2012 Nasıl Kaldırılır

Smart Fortress 2012 Nasıl Kaldırılır Smart Fortress 2012 sahte bir antivirüs programıdır. Bu sahte program aslında gerçek bir program kılığında bir virüsdür. Eğer Smart Fortress 2012 Bilgisayarınıza yanlışlıkla yüklendiyse bilgisayarınızı geri almayı denemeyin çünki bu zaman kaybı olur ve hiçbir işe yaramaz.

Smart Fortress 2012 bilgisayardan kaldırmanın en mantıklı yolu heyecan yapmamak hemen telaşa kapılıp format atmanıza gerek yok çok fazlada bir zararı yok ama insanı sinir edici yönü çok sürekli uyarılar verir regedit başlat çalıştır gibi windowsda bulunan önemli bölgelere ulaşmayı engeller hiç birşey yükletmez normal olarak program ekle/kaldır’dan genellikle kaldırılamaz ama bazen kaldırmak mümkün olabiliyor. Eğer kaldırma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanırsa bilgisayarınızı  yeniden başlatarak Ccleaner gibi bir kayıt defteri temizleyici ile bilgisayarınızdaki kullanılmayan kayıtları temizleyebilirsiniz. Ardından bilgisayarınızı rahat rahat kullanabilirsiniz.

Sorun Bu Şekilde Çözülmediyse;

Smart Fortress 2012 Nasıl Kaldırılır

Yapmanız gereken bilgisayarınızı güvenli modda açıp bir CD’de yada Flash Bellekte daha önce yazılmış Your Uninstaller programını çalıştırıp kurmak kurduktan sonra Your Uninstaller programını açıp Super mode modunu işaretleyip ve Your Uninstaller programının kayıt defterindeki anahtarlarını analiz edip silene kadar adım adım ilerlemek Your Uninstaller işini bitirdikten sonra Smart Fortress 2012 sahte antivirusün masa üstündeki kısayoluna tıklayıp hedef bul dedikten sonra yöneldiğiniz klasördeki bütün Smart Fortress 2012’e ait dosyaları silip bilgisayarınızı yeniden başlatmak Sorun bu şekilde giderilecektir. Gene sorun devam ediyorsa 11820 Teknoloji Destek Hattını arayarak işlem Yaptırabilirsiniz.

Smart Fortress 2012 Nasıl Kaldırılır, Smart Fortress 2012, Virüs Temizleme, smart fortress 2012 removal,

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.