android p beta nasıl indirilir, android p, android p beta, android p nasıl indirildir, android p kullanan cihazlar, android p güncellemesi alacak cihazlar,

Şu An 11 Cihazda Olan Android P Beta Nasıl indirilir

Google’ın Android P için duyduğu tüm yeni özellikleri deneyebileceğinizi merak ediyorsanız , hiç beklemeniz gerekmeyecek. I / O geliştirici konferansında şirket, bugün halka açık bir Android P Beta‘nın mevcut olacağını söyledi. Peki Şu An 11 Cihazda Olan Android P Beta Nasıl indirilir öğrenmek ister misiniz.

Alakalı Sorular:

android p, android p beta, android p nasıl indirilir, android p kullanan cihazlar, android p güncellemesi alacak cihazlar,

Açık olmak gerekirse, Android P zaten çok sayıda yeni özellik içermeyen bir yükleme zahmetine sahip bir geliştirici önizlemesine sahipti . Bu beta, yeni jest tabanlı kontroller, gelişmiş ses seviyesi ayarları, daha akıllı otomatik parlaklık, AI ile güçlendirilmiş pil iyileştirmeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere güncellemelerin bir litosunu içeriyor.

Şu An 11 Cihazda Olan Android P Beta Nasıl indirilir

İyi haberlerden bazıları: İlk defa beta, Google’ın kendi cihazlarıyla sınırlı kalmayacak. Şirket, Android P’nin diğer yedi şirketten gelen bayrak gemilerinde test edileceğini duyurdu – OnePlus, Essential, Vivo, Nokia, Sony, Oppo ve Xiaomi – çoğu bugün en kısa zamanda. Şimdiye kadar bunlar uyumlu modeller:

 • Tüm Google Pixel telefonları
 • Temel PH-1
 • Nokia 7 Plus
 • Xiaomi Mi Mix2S
 • Oppo R15 Pro
 • Sony Xperia Z2
 • Vivo X21UD
 • Vivo X21

Bu telefonların hepsi şu anda beta sürümünü indirebilir ve flash edilebilir. Ancak yüklemeden önce iyi baskıyı okuduğunuzdan emin olun. Cihazların çoğu, örneğin, bir güncelleme üzerinden beta sürümünü indiremez. Cihazınızı silmeniz ve Android P resminin manuel olarak yanıp sönmesi gerekebilir. Ve her zaman olduğu gibi, hataların mevcut olmasını bekliyoruz. Bu Nedenle Kendi sorumluluğunuzda ilerleyin.

Öte yandan OnePlus, biraz özel bir durumdur. Android P beta, 16 Mayıs’ta OnePlus 6 ile piyasaya sürülecek. Önceden cihazların beta sürümüne gelmeyecek gibi gözükmüyor, çünkü şirketin “OnePlus 5 / 5T arkadaşları” dediği gibi, daha sonra sizin için güzel bir şey hazırlayacağız.

Bazı cihazların en azından özel kamera uygulamalarını önizleme görüntülerinde spor yapmasına rağmen, bu cihazların birkaç ek özellikli stok yapısı oluşturduğunu unutmayın. Ne olursa olsun, Android meraklıları için büyük bir haber. Sonuçta, tüm Android hayranları bir Pixel’e sahip değil.

 • android p,
 • android p beta,
 • android p nasıl indirilir,
 • android p kullanan cihazlar,
 • android p güncellemesi alacak cihazlar,

Beta hakkında daha fazla bilgiyi android.com/beta adresinde bulabilirsiniz. OnePlus için buraya gidebilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.