PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
AnaSayfa / Blog / En iyiler / Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar
en iyi laptop, en iyi dizüstü bilgisayar, en iyi dizüstü bilgisayar 2018, en iyi laptop 2018,

Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Son Güncelleme:

Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar fiyat aralığında da en iyi oldukları ve sadece daha iyi bir pazara sahip olan markalı dizüstü bilgisayarları listeleyeceğiz. Böylece kullanabileceğiniz tek orijinal ürünü elde edebileceksiniz. Şimdi bu dizüstü bilgisayarlara ve kısa açıklamalarına bir göz atın.

en iyi laptop, en iyi dizüstü bilgisayar, en iyi dizüstü bilgisayar 2018, en iyi laptop 2018,

Dizüstü bilgisayarlar, bilgisayarın herhangi bir yerine kolayca taşınabilen kompakt şeklidir. Dizüstü bilgisayar, herhangi bir bilgisayar cihazında bulunan tüm donanıma sahiptir. RAM, bilgisayar cihazlarının daha iyi işlenmesi ve performansından sorumlu olan donanım modülüdür. İnsanlar içeride 8 GB RAM ile yapılandırılmış dizüstü bilgisayar aygıtlarını bulma eğilimindedir.

Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Şimdi piyasada 8GB RAM yuvaları bulunan çok dizüstü bilgisayar cihazları var ama bunlar en iyileri mi? Cevap, her dizüstü bilgisayarın RAM ile büyük ölçüde kombine edilmiş diğer özelliklere sahip olmamasıdır, bu yüzden sadece bazıları daha iyidir. Bu yazıda, paranın sizi satın alabileceği en iyi 8GB RAM dizüstü bilgisayarları hakkında yazdık. Bu dizüstü bilgisayarlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki makaleyi okuyun.

1 Lenovo Ideapad 110

en iyi 8gb ram dizüstü bilgisayar
Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Sınırlı bir harcama planı, arzuları kısıtlamamalı ve okulda başka bir dönemle başlamış olmanız. Bir yan iş kurmayı umarak veya bir iş adamı olarak işe başlamadan önce Lenovo Ideapad 110’a bakmanız gerekir. AMD A8 işlemciyle kontrol ediliyor ve 2.5 GHz’de dört çekirdeğe dikkat çekiyor.

2 HP 15-BS145TU

en iyi 8gb ram dizüstü bilgisayar
Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Temel işlerle uğraşmak için yeterli olan Sekizinci Nesil Intel i5 işlemcisinin yanı sıra, resim değiştirmeyi gerektiren işlemleri yürütme görevine de eşlik ediyor. Intel 620 koordineli çizimler tarafından desteklenen 1920 × 1080 (FullHD) kararlılığı ile parıltılı gösteriye 15,6 inç LED. Tam konsolun bir sayısal tuş takımı yanında, 1 TB sabit sürücünün bir süre yeterli olması gerekirken, ortalama ve uygun bir tuş hareketi vardır. HP 15-BS145TU PC ile, bir kaç yıl kullanımdan sonra RAM’i güncelleyebilmeniz için doldurulmamış bir bellek alanı elde edersiniz.

3 Acer Aspire 5

en iyi 8gb ram dizüstü bilgisayar
Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Sekizinci Nesil Intel i5 CPU’su tarafından kontrol edilen Acer Aspire 5, talepleri karşılamaya hazırlanıyor. İşlemci, GeForce 940MX’i başarılı kılan 2GB bellek ile NVIDIA GeForce MX150 tasarımları işlemcisi tarafından destekleniyor ve çalışma alanları için NVIDIA’nın GT 1030 GPU’larının çok yönlü simgesi. Ubuntu ve Windows 10 Home Edition arasında alternatifler alırken, ₹ 3,000 ek gelecekle birlikte Linux’la baş edememeniz için akıllıca bir karar olabilir.

4 HP 15g-br010TX

en iyi 8gb ram dizüstü bilgisayar
Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Daha fazla güçle ileriye doğru gitmeniz gerektiğinde, 2.7 GHz’lik saat hızında çalışırken gereken yükseltmeyi sağlayan yedinci Nesil i7 işlemcisine eşlik ediyor. Bilgisayar, orta ölçekli resimlerde üstün oyun için ses ve video hazırlama sürecine uzanan resimden oluşan bir dizi ürün yelpazesi için zorlayıcıdır. Bu, i7 işlemcinin NVIDIA GeForce 940MX’ten daha yetenekli 4GB AMD Radeon 530 tarafından desteklendiği gerekçesiyle. PC, oyun veya görüntünüzü etkileyecek olan parıltı LED gösterisine karşı bir FullHD’ye eşlik ediyor ve 1TB sabit diski, müşterilerin çoğu için yeterli kapasiteye sahipken, keyifli bir şekilde karşılaşacaksınız. PC aynı şekilde bir deşarj mSATA boşluğuna eşlik eder ve daha hızlı önyükleme ve uygulamaların istiflenmesi için bir SSD’de kaydırabilirsiniz.

5 Dell 5577

en iyi 8gb ram dizüstü bilgisayar
Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Olağanüstü karışımları ya da gizemli silahları taşıyan çemberlerin, enerjinizin büyük bir çoğunluğuna yatırım yaptığınız, kaynakları bir oyun PC’sine koymayı başarma şansı çok yüksektir. Ve oyun iş istasyonlarını diğerlerinden sınırlandıran önceden belirlenmiş bir kriter olmadığının göz önünde bulundurulması, genellikle yapımcı tarafından oyun için işaretlenen ve ilerlemiş olanlar arasında göz atmak için iyi bir uygulamadır.

6 ASUS ROG GL553VD

en iyi 8gb ram dizüstü bilgisayar
Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Asus ‘Gamers Republic’ oyunu, oyuncular için mütevazı bir gemidir ve en yüksek puan alan gadget’ı satın almak için bir servet harcamamanız durumunda, bu PC’nin Oyun gereksinimlerinizin çoğunluğu ile ilgilenin. Yedinci Nesil 2.8GHz hızında çalışan Intel i7 CPU tarafından kontrol edilen iş istasyonunun 8 GB DDR4 RAM’ı 32GB’a kadar revize edilebilir. Kalbinde, yürütme kaynaklı artışları artırabilen kararlı bir 4GB tasarım hafızasına sahip bir NVIDIA GeForce GTX 1050 bulunuyor.

7 Dell Alienware 15

en iyi 8gb ram dizüstü bilgisayar
Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Gerilebilir veya engelsiz bir harcama planı için, Alienware 15 muhtemelen 8GB RAM ile oyun PC’si kutsanmış sayılıyor. Alienware 15, ızgara gibi bir aromaya sahip bir köpek gibi uzaklarda gözlerini aydınlatan ve çeken dim mat ve tam parlak ve flüoresan pembe veya mavi aksanlarıyla aranjinin ünlü ve özel görüntüsüne sahiptir. 6 GB taahhütlü tasarım belleği ile NVIDIA GeForce GTX 1060 ile uyumlu Yedinci Nesil Intel i7 işlemci elde edersiniz.

8 HP Envy 13-ad126tu

en iyi 8gb ram dizüstü bilgisayar
Satın Alabileceğiniz En iyi 8GB RAM Dizüstü Bilgisayar

Adından da anlaşılacağı gibi, HP Envy 13’ün çerçeve faktörünü iletmenin avantajlı ve basit olması, iş istasyonunda bir göz gezdiren kişileri zorlamak zorunda kalacaktır. Çoklu parmak dokunuşunun altını çizen 13,3 inç FullHD IPS şov içerir. Sekizinci dönem Intel i5 işlemcisi bir esinti ile birkaç taahhütte bulunabilirken, 256GB SSD stoklama, hayal gücünüzün akışına girmeden kayıtları ve projeleri çekmeyi kolaylaştırıyor.

Bu herkesin fiyat için satın alabileceği en iyi 8 GB RAM dizüstü bilgisayar listesi oldu. Bu liste, bu yapılandırma ile çok sayıda kullanılabilir dizüstü bilgisayarı karşılaştırdıktan sonra yapılmıştır. Dizüstü bilgisayarların kısa açıklamasını yazdık, böylece bunları öğrenebilirsiniz. Umarım bu makalede verilen bilgileri ve bu en iyi dizüstü bilgisayarların listesini beğenmiş olabilirsiniz. Bu yayını beğendiyseniz, lütfen bunu öğrenmek için başkalarıyla paylaşma eğiliminde olun. Gönderi ile ilgili görüş ve önerileri paylaşmaya çalışın. Listede olması gerektiğini düşündüğünüz dizüstü bilgisayardan bile söz edebilirsiniz. Ama bu yazıyı okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.