en ilginç web siteleri, ilginç web sitesi önerileri, can sıkıntısına iyi gelen siteler, can sıkıntısı için siteler, can sıkıntısına iyi gelen site önerileri,

Sıkıntınızı Öldürmek için En ilginç Web Siteleri

Şu an bahar başlangıç ​tarihi ve daha fazla bilbiyi ilgili bilgileri kontrol etmek için Google‘a girmiş olabilirsiniz. Ancak tercihleriniz ne olursa olsun, kesinlikle internet sizi her zaman öğrenmenize ve eğlendirmeye hazırdır. Bu makalede Sıkıntınızı Öldürmek için En ilginç Web Siteleri hakkında bilgi vereceğiz.

Alakalı Sorular:

en ilginç web siteleri, ilginç web sitesi önerileri, can sıkıntısına iyi gelen siteler, can sıkıntısı için siteler, can sıkıntısına iyi gelen site önerileri,

Her zaman bir şeyler öğrenmeye ve zamanlarını almaya çalışanlar için bile, ne kadar çok meslek sahip olabileceğiniz ya da ne kadar yaratıcı olabileceğiniz önemli değil, can sıkıcı anlar gelip ıslak lateks eldivenler gibi kafanıza yapışıyor. Eğer düşük kan serotoninli bir günde düşüncelerinizle yalnız kalmak yerine, internette gerçek bir zamanı durdurmayı tercih ederseniz, bugün sizi ele geçirdik.

Sıkıntınızı Öldürmek için En ilginç Web Siteleri

Bu küçük web sitesi koleksiyonunun hepsinin ortak bir yanı var: eğlenmek kadar faydasızlar. Belki de hayatınızda bir kereden fazla ziyaret edemezsiniz, fakat “atık” atmaya karar verdiğiniz dakikalar için eğleneceksiniz, ve bahse girerim en az bir kez gülümseyeceksiniz.

Useless Web

En yararsız internet sitelerini ziyaret etmeye ne dersiniz? “Useless Web” (işe yaramaz bir web gibi) sizi rastgele ve yararsız sitelere götürecektir. Yani, sadece düğmeye tıklayın ve zamanınızı boşa harcamayın.

Weave Silk

Sıkılmadan, sadece bu web sitesini ziyaret edin ve sadece fare imlecinizle inanılmaz yaratıcı sanat eserleri yaratın. Çok güzel tasarımlar yaratmak için nasıl çizileceğini bilmeye gerek yok.

 

This Is Sand

İlginç bir şey yapmak istiyorsanız, o zaman bu web sitesini ziyaret edin ve kumlu tasarımlar oluşturun. Sadece rengi seçmek için C tuşuna basın ve ekranda kum dökmeye başlamak için ekranda herhangi bir yere tıklayın.

 

A Soft Murmur

Bir süre rahatlamak istiyorsanız, o zaman sizin için mükemmel bir site olacak, çünkü tüm stresinizi kesinlikle ortadan kaldıracak muhteşem doğa sesleri var. Bu yüzden, sadece kulaklığınızı takın ve sakin bir şekilde gevşeyin.

 

Touch Pianist

 

Eğer Piyano çalmayı seviyorsanız, bu sizin aradığınız sitedir, bu web sitesi klavye tuşlarına basarak Piyano dizilerini çalmanızı sağlar. Bu başka şeyler yapmaz. Dokunmatik Piyanist can sıkıntınızı öldürmenize yardımcı olabilir.

Ana Somnia

Bu internette göreceğiniz en havalı ve en taze şeylerden biri. Bu web sitesi odanızdaki ışığı algılamak için bilgisayarınızın web kamerasını kullanır ve ışıkları kapattığınızda karakterinizin kafası bir rüya ile patlar.

Solve The Riddle

Kullanıcıların bilmeceyi çözmesi gereken en ilginç web sitelerinden biri budur. Bilmeceler birden fazla seviyeye dayanmaktadır. Her seviye tamamlandıktan sonra seviyeler karmaşıklaşır. Web sitesi, zamanınızı öldürebilen 81 seviyeden oluşmaktadır.

Sneeze The Dragon

Çok sıkılıyorsanız, bu siteye yer işareti koyabilirsiniz. Bu web sitesi Javascript ve Ruby tarafından desteklenmektedir. Burada kullanıcılar sadece ejderha hapşırma işlemini daha zor hale getirmek için bilgisayar ekranına mümkün olduğunca çok tıklamanız gerekiyor. Bu, sizi hiç vakit kaybetmeden heyecanlandırabileceğiniz eğlenceli bir web sitesidir.

Giphy

Peki, kim animasyonlu GIF sevmez? Tabii ki herkes! Giphy, çok sayıda GIF barındıran en popüler web sitelerinden biridir. Aslında Giphy, GIF’ler için internetin arama motorudur.

Bunlar, can sıkıntınızı öldürmenize yardımcı olacak en iyi 9 web sitesidir. İçinde “israf” yapmaya karar verdiğiniz dakikalar için eğleneceksiniz, ve bahse girerim en az bir kez gülümseyeceksiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.