Vestel TV Kanal Taşıma Nasıl Yapılır

Vestel TV Kanal Taşıma Nasıl Yapılır

Vestel TV Kanal Taşıma, Vestel Smart televizyonda kanal listesi düzenleme sorunu için kanallarınızı nasıl sıralandıracağınızı anlatacağız.

Evinizde, iş yerinizde bulunduğunuz ortamı gerek ses gerek görüntü olarak hareketlendiren televizyonda bazen istediğimi kanallar ön sırada çıksın isteriz. Bütün akıllı televizyonlarda olduğu gibi Vestel televizyonlarda da kanal taşıma işlemini çok basit şekilde yapabilirsiniz.

Vestel TV Kanal Taşıma

Kumandanız dan Tv seçeneğine tıklayalım Tv seçeneği bulunmuyor ise Menü bölümüne de tıklayabiliriz.

Kumandanız dan Tv seçeneğine tıklıyoruz Tv seçeneği bulunmuyor ise Menü bölümüne de tıklayabiliriz.. Kanal Listesi seçeneğine tıklıyoruz.

Kanal listesinde açılacaktır.

Menü tuşunun yanında bulunan sağ ve sola, aşağıya yada yukarı gösteren oklara tıklayarak kanal listesinde gezine biliyoruz. 

Taşımak istediğimiz kanala ulaştığımız da kanal adının  üstüne tıklıyoruz.

Taşı seçeneğinin üstüne oklar yardımıyla geliyoruz ve OK butonuna tıklıyoruz.

Vestel TV Kanal Listesi Düzenleme

Numara Düzenle bölümünden kanalı taşımak istediğimiz numarayı yazıyoruz ve OK butonuna tıklıyoruz. Örnek vermek gerekirse 10 yazdığımızda kumandamızdan 10 rakamına bastığımızda hangi kanala 10 numarasını verdiysek konumlandırdığımızı kanala yönlendirecektir. Birden fazla taşıma işlemi gerçekleştireceğimiz kanal var ise farklı numaralar vererek bu bölümden konumlandırabiliriz. Vestel Televizyon Kanal Taşıma makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Umarız Vestel televizyonunuzda sorun yaşamadan kanaları taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vestel TV Kanal Taşıma Sorunu

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra vestel smart tv kanal taşıma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kanal taşıma ile ilgili farklı bir sorununuz varsa yorumlarda bize iletebilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

4 yorumlar

  1. Ahmet Karsgoren

    Ful HD uydu alıcılı smart led tv.var..Ilk kurulu dahil hepsini yapıyorum.Ne yazıkki kanal taşımaya gelince yapamıyorum.Tkgs açıkken yükleme yaptım.Sonrada tkkgsyi kapalı yaptım.Uydudan tekrar manüel tıkladığım halde.Kanal taşımayı yapamadım.Yardimlarinizi bekliyorum.Saygilar..4Nisan2020

  2. mehmet Ergül

    1m . 65 ekran vestel tv kanalaı bir türlü taşayamadım bu konudan bize bilgi verirseniz çok memnuın oluruz
    teşekürler

  3. Vestel smart tv kumandasında ‘tv ‘tuşu çalışmıyor kanal taşıma işlemini hertürlü denedik olmuyor ne yapabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.