birinin whatsapp profilime baktığını nasıl anlarım, whatsapp profilime kim baktı, whatsapp profilime bakanlar, whatsapp durumuma kim baktı, whatsapp durumuma bakanlar,

WhatsApp Durumuma Bakanlar Görünmüyor 2019

WhatsApp Durumuma Kim Baktı ve Kimler Bakmış bilmek isteriz. WhatsApp Durumuma Bakanlar Görünmüyor diyenlere çözüm burada.

WhatsApp Durumuma Bakanlar Görünmüyor Sorunun Çözümü Nasıl Yapılır. Whatsapp’da durumuma bakanlar görünmüyor yada durum sayım görünmüyor. Probleminin çözüm yolunu yazılı ve görsel olarak anlatacağız. Birinin whatsapp profilime baktığını nasıl anlarım diyorsanız makalemizi inceleyerek destek alabilirsiniz. Bu arada WhatsApp Silinen Mesajları Okuma hakkında bir fikriniz yoksa mutlaka makaleyi okyun.

Gelen Sorular:

whatsapp profilime kim baktı, whatsapp profilime bakanlar, whatsapp durumuma kim baktı

WhatsApp Durumuma Kim Bakmış Nasıl ÖğrenirimWhatsApp Durumu, kuruluşundan bu yana kitleler arasında net bir favori olmuştur. Bir kişinin asıl durumunu paylaşması (Meşgul veya Unutulmuyor mu?) ya da gizli bir mesaj göndermesi (sadece bir kaçının anlayabildiği) gibi, WhatsApp Durumu çok çeşitli amaçlara hizmet etti.

2017 yılının Mart ayında durum ilk çıktığında, insanlar Instagram, Snapchat ve hatta Facebook‘taki Hikayelerden haberdardı. Yakında WhatsApp Durumu 2018’in başlarında günlük 450 milyondan fazla kullanıcıyı kaptı ve sayı artmaya devam ediyor.

WhatsApp Durumu, hayatınızın snippet’lerini görüntüler ve zevkli bir şekilde yapılan başlıklar halinde paylaşmanıza olanak tanır. Bununla birlikte, WhatsApp durumunuzu veya hikayenizi kimin görüntülediğini görebiliyorsanız, düşüncenin aklınıza gelmesi gerekir. Kişilerinizin yaşamınızdaki olaylar ile konuşup uyuşmadığını kontrol etmenin zararı yoktur. Ne de olsa çoğumuz güzel bir durum oluşturmak için çok fazla zaman harcıyoruz, basit bir görüntü filtresi uygulamak veya başka bir uygulamadan farklı bir yazı tipi eklemek.

WhatsApp Durumuma Bakanlar Görünmüyor

Evet, Whatsapp, birisinin hikayenizi görüntüleyip görüntülemediğini bilmenizi sağlar. Alt kısımdaki küçük göz simgesi, WhatsApp durumunuzu kimin ve ne zaman gördüğünü açıklar. Kontrol etmek için simgeye dokunmanız yeterli.

Ancak, bunun için bir yakalama var. Hikayenizi görüntüleyen herkesin adını göremezsiniz. Geçen gün arkadaşım, hikayesini yanıtladığımda bile, İsmimi Listelenen listesinde adımı göremediğini söyledi. Garip Öyle değil.

WhatsApp Durumu Özelliği tarafından bakıldığında uygulamanın okunan makbuzları ile birlikte çalışır (evet, bu korkmuş mavi keneler). Bu nedenle, diğer taraftaki kişi, WhatsApp hesabı için Okundu seçeneğini devre dışı bıraktıysa, adlarını Şuna Göre Görüntüle listenizde göremezsiniz. Tıpkı WhatsApp Son Görülen özelliği gibi.

Whatsapp‘da durum paylaşımında bulunduğumuzda, ancak durumunuza bakanlar görünmüyorsa, duruma bakan kişi sayısı yansımıyorsa, sorunun çözümü çok basit. Whatsapp uygulamasında Okundu seçeneğinin kapalı olmasından kaynaklanmaktadır. Okundu seçeneğini aktif hale getirdiğinizde WhatsApp Durumuma Bakanlar görünecektir. Whatsapp uygulamasında paylaşım yaptıktan sonra  kontrol ettiğimizde duruma bakanların gözükmemesi veya sayısı gözükmemesi halinde aşağı bölümde yapacağımız ayarlarla sorun düzelecektir.

WhatsApp Durumuma Bakanlar Kim
WhatsApp Durumuma Kim Baktı
  • Whatsapp uygulamanızı açıyorsunuz.
  • Ayarlar seçeneğine tıklıyoruz.
WhatsApp Durumuma Bakanlar Görünmüyor
WhatsApp Durumuma Kim Bakmış Nasıl Öğrenirim

Durum gizlilik ayarları bölümü açılacaktır. Bu alan whatsapp hikaye ayarlarını yapılandırdığımız alandır.

  • Durum güncellemelerinizi kimler görebilir.
  • Kişiler : Bölümünü işaretlediğimizde Whatsapp Rehberinde bulunan herkes sizin durumunuzu görebilir. Rehberinizde ekli olan kişilerinizden hikayenize bakanları görebilirsiniz.
  • Şunlar hariç kişilerimle paylaş:Bölümünü tıkladığımız zaman, whatsapp uygulamasında hikaye paylaşımı yaptığımızda kimsenin görmesini istemiyorsak, bu alandan istediğiniz kişileri seçebiliyoruz.
  • Sadece şu kişilerle paylaş: Bölümüne  tıklarsanız. Seçtiğiniz kişiye özel paylaşım sağlarsınız. Sadece seçtiğiniz kişi durumunuza hikayenize bakarsa görecektir. Onun dışında whatsap’ınız da ekli olan kişiler göremez.

Umarım WhatsApp Durumuma Bakanlar Görünmüyor makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.