AnaSayfa / Blog / Android Destek / WhatsApp Silinen Mesajları Okuma Nasıl Okunur
WhatsApp Silinen Mesajları Okuma

WhatsApp Silinen Mesajları Okuma Nasıl Okunur

WhatsApp’da Silinen Mesajlar, gönderenler tarafından silindikten sonra bile okuyabilir. İşte WhatsApp Silinen Mesajları Okuma, Nasıl Okunur paylaşıyoruz.

Silinmiş WhatsApp Mesajlarını OkumakKullanıcıların silinmiş WhatsApp iletilerini okumak için üçüncü taraf bir uygulama yüklemesi gerekir. Aşağıda, Android‘deki Silinmiş WhatsApp Mesajlarını okuma konusunda kolay bir hile paylaştık.

Android için bir anlık mesajlaşma uygulaması hakkında konuşursak, hiç şüphesiz WhatsApp burada tek kazanan gibi görünüyor. Eh, Android için WhatsApp, diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında genellikle bulunmayan bazı olağanüstü özellikler ile birlikte gelir.

Bir süredir WhatsApp kullanıyorsanız, WhatsApp’ın mesajları silme yeteneğinin farkında olabilirsiniz. Özellik, kullanıcıların 7 dakika içinde gönderilen WhatsApp mesajlarını silme seçeneği sunduğu önceki yıl başlatıldı.

Yani, WhatsApp kullanıcıları zaten gönderilmiş metin mesajlarını silme yeteneğine sahipler. Mesajı her iki taraftan sildikten sonra. Ancak, insanlar gönderenler tarafından silindikten sonra bile whatsapp silinmiş mesajları kurtarma mümkün gibi görünüyor. Aslında, birisi size bir mesaj gönderdiğinde, mesaj Bildirim günlüğüne kaydedildi ve kullanıcılar silinen mesajları okumak için bildirim kayıtlarına kolayca erişebilir.

WhatsApp Silinen Mesajları Okuma

Eh, ‘Bildirim Günlüğü’ özelliği her Android akıllı telefonunda mevcut değildir. Bu nedenle, kullanıcılar silinmiş WhatsApp mesajlarını okumak için üçüncü taraf bir uygulamaya güvenmelidir. Aşağıda, Android‘de WhatsApp Silinen Mesajları Okuma için kolay bir hile paylaşacağız.

1. Adım:Her şeyden önce, Google Play Store‘u açın ve “Notisave – status and notifications saver“i arayın. Uygulamayı Android akıllı telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

Notisave tüm bildirimleri kaydeden bir uygulama. Bu uygulama tüm bildirimleri varsayılan olarak kaydeder.

2. Adım: Notisave’i yükledikten sonra uygulamayı açın. Uygulama, Android akıllı telefonunuza zaten yüklenmiş olan uygulamaları yüklemeyecek.

3. Adım: Bir sonraki adımda, uygulama size bildirim erişimini vermenizi isteyecektir. “İzin Ver” e hafifçe dokunun.

4. Adım: Şimdi ayarları gözden geçirin ve “Şifre” yi etkinleştirmeniz gerekiyor. Şifre kodu, diğer kullanıcıların bildirim günlüğünüze erişmesini kısıtlar.

5. Adım: İşte bu, bittin. Artık uygulama, silinmiş olan WhatsApp mesajlarını içeren her bildirimi kaydedecek. Sadece Notisave uygulamasına gitmeniz gerekiyor ve size bildirimi gösterecek.

Android akıllı telefonunuzdaki WhatsApp Silinen Mesajları Okuma bu şekilde okuyabilirsiniz. Yukarıda paylaşılan yöntemle ilgili başka şüpheleriniz varsa, yorumlarda bizimle tartıştığınızdan emin olun.

Bu nedenle, WhatsApp Mesajlarını göndermeden sonra silmek için kullanışlı bir seçenek vardır, ancak kullanıcılar Bildirim Günlüğü‘nü geçerek okuyabilirler. Bu nedenle, silinen iletileriniz WhatsApp’ta tam olarak silinmez. Peki, bunun hakkındaki fikrin nedir? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusunda paylaşın.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.