WhatsApp Silinen Mesajları Okuma

WhatsApp Silinen Mesajları Okuma Görme 2019

WhatsApp’ da silinen mesajlar, gönderenler tarafından silindikten sonra bile okuyabilir. İşte WhatsApp silinen mesajları okuma, nasıl okunur paylaşıyoruz. 2019 Yılı için tüm bilgiler içeriğimiz de.

Silinmiş WhatsApp Mesajlarını OkumakKullanıcıların silinmiş WhatsApp iletilerini okumak için üçüncü taraf bir uygulama yüklemesi gerekir. Aşağıda, Android‘deki Silinmiş WhatsApp mesajlarını okuma konusunda kolay bir hile paylaştık.

Android için bir anlık mesajlaşma uygulaması hakkında konuşursak, hiç şüphesiz WhatsApp burada tek kazanan gibi görünüyor. Eh, Android için WhatsApp, diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında genellikle bulunmayan bazı olağanüstü özellikler ile birlikte gelir.

Bir süredir WhatsApp kullanıyorsanız, WhatsApp’ın mesajları silme yeteneğinin farkında olabilirsiniz. Özellik, kullanıcıların 7 dakika içinde gönderilen WhatsApp mesajlarını silme seçeneği sunduğu önceki yıl başlatıldı.

Yani, WhatsApp kullanıcıları zaten gönderilmiş metin mesajlarını silme yeteneğine sahipler. Mesajı her iki taraftan sildikten sonra. Ancak, insanlar gönderenler tarafından silindikten sonra bile whatsapp silinmiş mesajları kurtarma mümkün gibi görünüyor. Aslında, birisi size bir mesaj gönderdiğinde, mesaj Bildirim günlüğüne kaydedildi ve kullanıcılar silinen mesajları okumak için bildirim kayıtlarına kolayca erişebilir.

WhatsApp Silinen Mesajları Okuma

Eh, ‘Bildirim Günlüğü’ özelliği her Android akıllı telefonunda mevcut değildir. Bu nedenle, kullanıcılar silinmiş WhatsApp mesajlarını okumak için üçüncü taraf bir uygulamaya güvenmelidir. Aşağıda, silinen mesajları okuma için kolay bir hile paylaşacağız.

1. Adım:Her şeyden önce, Google Play Store‘u açın ve “Notisave – status and notifications saver“i arayın. Uygulamayı Android akıllı telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

Notisave
Notisave
Developer: TENQUBE Inc.
Price: Free

Notisave tüm bildirimleri kaydeden bir uygulama. Bu uygulama tüm bildirimleri varsayılan olarak kaydeder.

2. Adım: Notisave’i yükledikten sonra uygulamayı açın. Uygulama, Android akıllı telefonunuza zaten yüklenmiş olan uygulamaları yüklemeyecek.

3. Adım: Bir sonraki adımda, uygulama size bildirim erişimini vermenizi isteyecektir. “İzin Ver” e hafifçe dokunun.

4. Adım: Şimdi ayarları gözden geçirin ve “Şifre” yi etkinleştirmeniz gerekiyor. Şifre kodu, diğer kullanıcıların bildirim günlüğünüze erişmesini kısıtlar.

5. Adım: İşte bu, bittin. Artık uygulama, silinmiş olan WhatsApp mesajlarını içeren her bildirimi kaydedecek. Sadece Notisave uygulamasına gitmeniz gerekiyor ve size bildirimi gösterecek.

Android akıllı telefonunuzdaki mesajları bu şekilde okuyabilirsiniz. Yukarıda paylaşılan yöntemle ilgili başka şüpheleriniz varsa, yorumlarda bizimle tartıştığınızdan emin olun.

Bu nedenle, WhatsApp Mesajlarını göndermeden sonra silmek için kullanışlı bir seçenek vardır, ancak kullanıcılar Bildirim Günlüğü‘nü geçerek okuyabilirler. Bu nedenle, silinen mesajlarınız WhatsApp’ta tam olarak silinmez.

WhatsApp Mesajı Göndermeden Önce Düşünmelisiniz

WhatsApp metnini silme seçeneği size yardımcı olabilir. Ancak bu, anlık mesajlaşma servisini kullanırken beyninizi kapatabileceğiniz anlamına gelmez. Diğer kişinin de yetecek kadar yedi dakikası var. Bir mesaj gönderdikten sonra internet bağlantısını kapatırsa ne olur?

Ayrıca, alıcının silme işlevini destekleyen WhatsApp sürümünü çalıştırmıyor olması olabilir. Bu durumda, günahlarınızı geri alamazsınız.

Peki, bunun hakkındaki fikrin nedir? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusunda paylaşın.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.