AnaSayfa / Blog / internet Destek / WhatsApp Müşteri Hizmetleri Yardım Merkezi
whatsapp müşteri hizmetleri, whatsapp yardım merkezi, whatsapp müşteri hizmetleri iletişim, whatsapp destek hattı,

WhatsApp Müşteri Hizmetleri Yardım Merkezi

WhatsApp müşteri hizmetleri: iPhone veya Android yardım merkezi çağrı merkezi şikayet hattı veya sorun bildirimi kanalları hakkında tüm bilgiler.

Diğer sosyal medya kanallarında olduğu gibi Ülkemizde veya farklı bir ülkede bilinen bir WhatsApp Müşteri Hizmetleri iletişim bulunmuyor. Yeni diğer sosyal medya kanallarında olduğu gibi whatsapp da bir sorun yaşadığınızda WhatsApp Yardım Merkezi, whatsapp şikayet hattı bilgilerine ihtiyacınız varsa bunu kullandığınız cihazına göre kontak sayfasından bir form doldurarak yapabilirsiniz.

WhatsApp Müşteri Hizmetleri

WhatsApp Messenger Android, iPhone, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia akıllı telefon kullanıcılarının ücretsiz olarak metin, görüntü , video ve sesli mesaj alışverişinde bulunabilmelerini sağlayan bir çapraz platform anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp özellikle sınırsız metin mesajı gönderme özelliği ile popülerdir. Temel mesajlaşmaya ek olarak, WhatsApp grup sohbeti ve konum paylaşma seçenekleri sunar.

Teknik olarak, WhatsApp açık standart Genişletilebilir Mesajlaşma ve Varlık Protokolü (XMPP) özelleştirilmiş bir sürümünü kullanır. WhatsApp Inc. 2009 yılında Brian Acton ve Jan Koum tarafından kuruldu, ikisi de Yahoo çalışanıydı! Daha sonra 19 milyar dolar gibi bir bedele facebook’a satıldı ve hala facebook’un.

Whatsapp Destek Hattı

Evet WhatsApp Müşteri Hizmetleri iletişim numarası yok. Ama Özel servisler bu konuda teknik olarak yardımcı olabiliyor. Görmediğiniz bir takım sorunları görebilir veya bir işi yaparken size yardımcı olabilirler. Bu hizmeti veren özel servislerden biri de 11820 Teknoloji Destek Hattı dır.

Teknoloji destek hattınız whatsapp şikayet hattı olarak elbetteki kullanmazsınız. Bir şikayetinin varsa bunu doğrudan WhatsApp a iletmeniz gerekiyor. Peki Nasıl!

Whatsapp Yardım Merkezi

Doğrudan WhatsApp ile iletişim kurabilmeniz için, WhatsApp > Ayarlar > Yardım > Bize Ulaşın‘ı kullanarak telefonunuzdan iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta yoluyla iletişim kurmak istiyorsanız:

android_web@support.whatsapp.com

iPhone: iphone_web@support.whatsapp.com

Windows Phone: wp_web@support.whatsapp.com

Web veya Masaüstü: webclient_web@support.whatsapp.com

Tüm işletme sorularınız için: bd@whatsapp.com

Bilgilerini kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak yukarıdaki bilgilerin tamamı whatsapp müşteri hizmetleri iletişimi için net bilgilere sahip olmanız içindi. Tekrar etmekte fayda görüyorum 11820 gibi özel servislerden destek alabilirsiniz. Mesele farklı cihaza veri kaybı olmadan uygulama yükleme, açılmama sorunu veya buna benzer sorunlarda arayabilirsiniz. Eğer bizim yardımcı olmamızı istediğiniz bir durum varsa yorumlarda belirtin. Yardımcı olabilmek için burada olacağız.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.