WhatsApp iletileri Etiketlemeye Başlıyor

WhatsApp iletileri Etiketlemeye Başlıyor: Kötü haberlerim var. Bir mesaj iletildiğinde WhatsApp hem gönderen hem de alıcıya Yönlendirilmiş ileti yazıyor.

Genellikle bir kişiye “günaydın” mesajı gönderiyor ve aynı mesajı diğer WhatsApp kişilerine iletiyor musunuz? Bu yüzden senin için kötü haberlerim var. Bir mesaj iletildiğinde WhatsApp Beta uyarmaya başladı ve bu hem gönderen hem de alıcıda görünüyor.

WhatsApp iletileri Etiketlemeye Başlıyor

Bir ileti iletilirse WhatsApp Beta uyarmaya başladı. Bu hem gönderen hem de alıcıya görünür.

Uygulamanın, orijinal mesajın göndericisine herhangi bir uyarı vermediğini belirtmek gerekir. Aslında, yazarın kim olduğunu bile göstermez – sadece “Yönlendirilmiş” uyarısını gösterir. Yenilik 2.18.179 versiyonunda.

WhatsApp’a yakın kaynaklara göre, bu uyarı Android ve iOS gibi platformlarda WhatsApp Beta yüklü olmayanlar için bile geçerlidir.

“İletilen” mesajını vermeden bir mesajı tekrar göndermek isterseniz, elle kopyalayıp yapıştırabilir ve istediğiniz alıcıya gönderebilirsiniz.

WhatsApp’ın spam ve zincirlerle mücadele etmek için “Yönlendirilen bir çok kez” uyarısı hazırladığını gördük. Bu, bu özelliğin uygulanmasında ilk adım olabilir. Tabi ki, bunun insanların mesajlara geçmesi için bir uyaran işlevi görmediğini umuyorum.hatsApp bir “İletilen defalarca” hazırlıyordu.

Her zamanki gibi, en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması, tabii ki, WhatsApp, Telegram’ın sahip olduğu bir şeyi uyguluyor. Mesajları yeniden gönderdiğinizde, alıcı “İletilen mesaj” ve orijinal yazarın adını görür.

WhatsApp gibi diğer internet kullanımı uygulamaları ile ilgili bilgilere teknolojide güncel haberler bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp iletileri etiketlemeye başlıyor da siz bunun hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorum bölümünde tüm görüşlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmanız yeterlidir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.