15 Şubat 2018 Perşembe 08:38
AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / 11820 Uzak Bağlantı Programları
11820

11820 Uzak Bağlantı Programları

Uzak Erişimle Destek Hizmet. 11820 Teknoloji Destek Hattı, 11820 Uzak Bağlantı Programları hizmetini kullanmak için aşağıdaki butonlara tıklayıp, uzaktan bağlantı programını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. www.11820 uzak

Uzaktan Erişimle Destek Programları:

 • Bağlantı müşteri onayı ile gerçekleştirilir
 • Tamamen güvenli ortamda gerçekleştirilir
 • Müşteri tüm süreci izleyebilir
 • Her hangi bir müdahale yapmadan sadece tespit amaçlı da kullanılabilir.

11820 Uzak

TeamViewer Tam sürümünü indirin

Bağlantı hizmetini kullanmak için aşağıdaki butonlara tıklayıp, uzaktan bağlantı programını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Programı bilgisayarınıza kaydettikten sonra, Teknoloji Destek Asistanı’nın yönergelerini izleyiniz.

TEKNOSOR Teknoloji Danışmanlık Destek ve Eğitim Hizmetleri

TEKNOSOR Teknoloji Danışmanlık Destek ve Eğitim Hizmetleri Ltd. şirketi,  20 yıllık Bilgi ve İletişim Teknolojileri tecrübesine sahip bir ekip tarafından, KOBİ ve Bireysel segment’ e yönelik Teknoloji Danışmanlığı ve Desteği Hizmetini vermek hedefiyle 2011 yılında kurulmuştur.

TEKNOSOR, KOBİ ve Bireysel kesimin ihtiyaç duyduğu Teknoloji Desteğine bir telefon uzaklığında hizmet verebilecek uzmanlık, bilgi altyapısı ve süreçleri hazırlar, yurt çapında hizmet veren Teknik Çağrı Merkezi uzmanlarımızı eğitir, destekler.

TEKNOSOR ve 11818 Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş. işbirliği ile 11820 Hizmet numarası üzerinden Teknoloji Destek Hattı olarak  Ekim 2011′ de hizmet vermeye başlamıştır.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Win 7 Defender 2013 Çözüm

Win 7 Defender 2013 Çözüm Geçen yıl binlerce bilgisayara bulaşmıştır. Win 7 Defender 2013 çalıştırdığınız işletim …

7 yorumlar

 1. ben sizi ev telefonumdan arıyorum ama bağlanamıyorum meşgul çalıyor sürekli ama cep telefonundan arayınca ulaşıyorum bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz bilgisayardan destek alacağım ama alamıyorum bugun akşama kadar aradım sizi lütfen bana geri dönüş sağlayın ve bilgisayarımı tamir edelim beraber teşekkürler

  • Merhaba Dilek Hanım,

   Sabit hattan 11820 olarak mı tuşluyorsunuz 11818 olarak mı?

   11820 üzerinden ulaşamıyorsanız 11818'i arayarak Teknoloji Destek Hattına ulaşabilirsiniz.

   Selamlar…

 2. destek hattından destek alamıyorum istenilen seyfa girmiyor lutfen yardım edin fesbugum kıtlendıtelefona kot gonderilecek dıyor 1ay oldu hala gelmedi lutfen bize ulaşın rukiye

  • Rukiye hanım sadece isminizi paylaşmıssınız, bu şekilde kayıtlarınıza ulaşamazlar, isim soy isim ve numaranızı da yazın. sayfada görünmeyecek merak etmeyin.

 3. oğuzhan yüksel

  S.a bu sistemi ben 118 20 destek hattından biriyle yaptım bilgisayarım ıp numarasını aldı vede istediği zaman giriyo bundan nasıl çıkabilirim . 11820 arıyorum kimse bakmıyo mahkemeye vereceğim bir sonuç çıkmazsa. Annemin kız kardeşimin ve ailemizin özel verisimleri var lütfen şunu halledin sevgilerle !

  • Merhaba Oğuzhan Bey,

   11820 ile yaptığınız işlemlerde Uzak bağlantı programı yüklenmiş olabilir ancak Bu uygulama 11820 nin değil. TeamViewer adlı bir programdır ve uzak bağlantı sonrasında siz onay vermedikçe hiçbir şekilde bilgisayarınıza tekrar bağlantı gerçekleştirilemez. Ekranda gördüğünüz şifre sürekli değişkenlik gösterir. Uzak bağlantı için bu şifreyi karşı taraftaki kişi ile paylaşmanız gerekir. Özetle bilgisayarınıza bu uygulama aracılığı ile bağlanılması İmkansız. Diğer bir husus ise 11820 si arayıp cevap verilmediği. Bu durumda imkansız. Siz aradığınızdan eminmisiniz? Aradığınızda eğer hat müseit ise hemen birine bağlanırsınız. bu tür servislerde telefon cevaplama gibi bir durum söz konusu değildir. O an bir müşteri ile görüşmeyen kişi vara çağrı sistem üzerinden otomatik olarak cevaplanır ve görüşme sağlanır.

   Selamlar…

 4. Merhaba ben facebbok umu arkdaşıma verdim oda gitti hotmail yerine g mail olarak değiştirdi üstüne yaptı çaldı
  Daha sonra Hesabımı şikayet edip kapattırdım ve Geri nasıl alabilirim Emniyet birimleri ile iletişime mi geçmem gerek ne yapmalıyım bu arada kimlik vs. falan yolladım henüz sonuç gelmedi .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir