PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
14 Kasım 2018 Çarşamba 15:26
AnaSayfa / Blog / Modem Kurulumu / Everest SG 1400 Modem Kurulumu
everest sg 1400 modem kurulumu nasıl yapılır.

Everest SG 1400 Modem Kurulumu

Everest SG 1400 Modem Kurulumu, Başlamak için önce modem Modem IP adresi olan 192.168.1.1 adresini tarayıcınızın Adres satırına yazarak Enter tuşuna basın.

Everest SG-1400 Kurulumu yapabilmek için SG-1400 Modem Kurulumu modem ile bilgisayar, Laptop arası ‘Sarı yada Gri’ renkte olan ethernet kablosunu takıyoruz. Ethernet kablosu sayesinde Everest SG-1400 modem arayüzüne ulaşarak modem kurulumu yapabileceğiz.

Everest SG 1400 Modem Kurulumu

Ethernet kablonuz bulunmuyor yada bilgisayar, Leptop kullanmıyorsanız Everest SG-1400 modemin arayüzüne ulaşmanın diğer yolu ise Kablosuz özelliği olan cihazdan kablosuz ağ adları içinde Everest SG-1400 modemin kablosuz ağ adını bularak bağlantı kurmanız yeterli olacaktır.

Everest SG-1400  modeme bağlantı kurduysak bağlı olarak görünen cihazdan tarayıcınız (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açıyoruz.

Everest sg-1400 arayüz, everest sg-1400 kurulumu, everest sg 1400 modem kurulumu, everest sg 1400 internet ayarları, everest modem admin şifresi,

Giriş Yaptığınızda sizden Kullanıcı Adı, Parola isteyecek.

Kullanıcı Adı ve Şifre bölümüme ” admin ”  yazarak Giriş butonuna tıklayın.

Yapılandır seçeneğine tıklayın.

Everest modem admin şifresi ve modem kurulumu gibi sorunlar için detayları ile yorum bırakarak yardım talep edebilirsiniz. Everest SG 1400 Modem Kurulumu adımları böylelikle tamamlanmış oldu.  Kurulum işlemleri yapıldıktan sonra eğer ADSL bilgilerinizi hatalı olarak girmediyseniz internet erişimi almanız gerekir.

Was this post helpful?
Let us know if you liked the post. That’s the only way we can improve.
Yes0
No0
Powered by Devhats

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TP Link TD864W Kablosuz Ayarları

TP Link TD864W Kablosuz Ayarları

TP-Link TD864W Kurulumu ok ama, Kablosuz Ağ Ayarları yapılandırması gerekiyorsa TP Link TD864W Kablosuz Ayarları aşağıdaki paylaşılmıştır. …

5 yorumlar

  1. yalım ceylan

    teşekkürler

  2. berkin bilgün

    sağol

  3. kullanıcı şifre giriyorum ama girmiyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.