PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
18 Haziran 2018 Pazartesi 03:32
AnaSayfa / Blog / Modem Kurulumu / INCA IM 310nx Modem Kurulumu Nasıl Yapılır

INCA IM 310nx Modem Kurulumu Nasıl Yapılır

INCA IM 310nx Modem Kurulumu Nasıl Yapılır. Birçok internet kullanıcısının kullanmakta olduğu inca im-310nx kurulum ayarlarını görsel ve yazılı olacak şekilde sizlerle paylaşacağız. inca ım 310nx modem kurulumu, inca 310nx kurulum, inca im-310nx wireless modem router kurulumu.

Modem ve bilgisayar arasına takılı olması gereken Ethernet kablo bağlantılarının kontrolünü sağladıktan sonra bilgisayarda bir web tarayıcı sayfası açıyoruz. (İnternet Explorer, Chrome, Safari ya da Mozilla gibi).  Açtığımız sayfanın adres satırını temizleyip üst kısıma 168.1.1 yazıp Enter‘ı tıklıyorsunuz.

INCA IM 310nx Modem Kurulumu

Kullanıcı adına ”admin” Şifre bölümüne ise ”admin” yazdıktan sonra ”Giriş yap” bölümüne tıklıyoruz.Şifre bilgisini kabul etmediği taktirde ”ttnet” olarak deneyebilirsiniz.hala giriş sağlayamıyorsanız.  Modemin arka kısmında küçük bir reset çukuru bulunmaktadır. İğne ya da kürdan yardımıyla 10-15 Saniye basılı tutmanız halinde modem fabrika ayarlarına geri dönecek. Kullanıcı adı ve şifre bilgileri ”admin ve ”admin” olarak kabul edecektir.

Gelen ekrada sol tarafta yer alan,kolay Kurulum menüsüne tıklayınız. Servis sağlayıcınız tarafından verilen VPI/VCI değerlerini yazınız. TTNET için bu ayarlar 8/35’tir. Bağlantı Türü bölümünden PPPoE seçeneğini seçiniz. ADSL kullanıcı adınızı, ADSL şifrenizi yazınız. Kablosuz kurulum bölümünde yer alan kablosuz ağ adı yazan bölümde daha önce kullanmadığınız ,kablosuz ağ adı oluşturup Uygula butonuna tıklayınız.

INCA IM-310nx Modem kablosuz şifresi için üst kısımda yer alan şifre bölümüne tıklayıp WPA-PSK seçilecektir.

Şifreleme türü TKIP şifre modu ASCII OLACAK  WPA ön-paylaşımlı anahtar bölümüne en az sekiz karekterden oluşan harf ve rakam içeren unutmayacağınız , kablosuz ağınıza vermek istediğiniz şifreyi yazıyorsunuz. Kaydet butonuna tıklıyorsunuz.

INCA IM 310NX Modem Kurulumu ve kablosuz ayarınız yapılmıştır. İnternetinizi kullana bilirsiniz.

 

 

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TP Link TD854W Modem Port Açma Nasıl Yapılır: Bu makalemizde TP-Link TD854W modem port, işlemini nasıl yapacağınızı yazılı ve görsel olarak anlatacağız.

TP Link TD854W Modem Port Açma

TP Link TD854W Modem Port Açma Nasıl Yapılır: Bu makalemizde TP-Link TD854W modem port, işlemini nasıl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.