AnaSayfa / Blog / Android Destek / Android TikTok Videolarını indirmek 2018
Android TikTok Videolarını indirmek

Android TikTok Videolarını indirmek 2018

Popüler bir TikTok videosunu nasıl indirebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? İşte Android TikTok videolarını indirmek için üç kolay ve basit yol.

TikTok (Musical.ly), komik dudak senkronizasyon videoları yapmayı seven insanlar için altındır. Saçma film diyaloglarından çılgın dans adımlarına, bu video paylaşım uygulaması kısa videoları kullanarak hafif eğlence ile çıtayı yavaşça ve istikrarlı bir şekilde yükseltti. Böyle komik videolar kaburgalarınızı gıdıkladığında, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Söyledikleri gibi, paylaşım önemsiyoruz, özellikle de kahkaha söz konusu olduğunda.

En iyi Android Arkadaşlık Uygulamalarını daha önce paylaştık ve keşfedilecek daha birçok şey var. TikTok, videoları doğrudan Android akıllı telefonunuza indirmenize izin veriyor. Bu yazıda, bu klipleri cihazınıza indirmeyi zevkle basit bir ilişki haline getirecek üç seçeneği inceleyeceğiz. İşte Android tiktok videoları nasıl indirilir sorunuzun cevapları.

Android TikTok Videolarını indirmek

Android tiktok videolarını indirmek istiyorum sorunuz için hazırladığımız bu iç farklı yol ile güvenli, hızlı bir şekilde isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok  Yerleşik Seçenek

Bir seferde bir video kaydetmek istiyorsanız, video indirme yerel seçeneği iyi çalışır.

Adım 1: İndirmek istediğiniz videoyu açın.

Adım 2: Şimdi, sağ alt köşedeki Paylaş simgesine dokunun. Genel bir videoysa, Video Kaydet butonun görünecektir. Tek yapmanız gereken üzerine dokunmaktır. Dosya telefonunuzun galerisine kaydedilir.

Android TikTok Videolarını indirmek 2018
Android TikTok Videolarını indirmek – Yerleşik Seçenek

Yani, Android telefonlarında TikTok videolarını indirmek bir cakewalk olmalı? Her zaman değil. Yükleyici kitleyi sadece arkadaşlarıyla ve izleyenlerle sınırladıysa videoyu indiremezsiniz.

Videolarınızı Ayarlar’da Gizlilik ve Güvenlik seçeneğini kullanarak kimin indirebileceğini seçebilirsiniz. Şimdilik, uygulama aşağıdaki üç seçenekten Herkes, Arkadaşlar ve Kapalı yapmanızı sağlar.

URL Üzerinden TikTok Videolarını İndirmek

Yukarıdaki yöntem indirilen videolara filigran basıyor. Bununla birlikte, filigranı beğenmezseniz, üçüncü taraf video indiricileri biçiminde temiz bir geçici çözüm vardır. Google Play Store’da bu tür videoları mükemmel bir şekilde indirdiğini iddia eden birçok uygulama olsa da, birçoğu ilan edildiği gibi çalışmaz. Daha kötüsü, bazıları reklamlarla doludur.

Sonunda işe yarayan Tiktok için Video indirici adında bir uygulama buldum. İşe yarayan tik tok için (evet, bir boşluk var). Basit ve anlaşılır bir arayüze sahip ve reklamı yapılan işi yapıyor. Tek yapmanız gereken linki yapıştırmak ve ilgili videoyu indirmek.

Kullanmak için video bağlantısını videodan kopyalayın. Ardından, tik tok uygulaması için Video Downloader uygulamasını açın, kopyalanan bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırın ve İndir seçeneğine tıklayın.

Android TikTok Videolarını indirmek
Android TikTok Videolarını indirmek – URL Kullanarak

Galeri uygulamasını açın, indirilen videolarınızı göreceksiniz, filigranı dinleyin. Bu kadar kolay!

Uygulamanın kullanımı ve indirilmesi ücretsizdir ve aralarında en iyilerden biridir. Ancak, zaman zaman zaman zaman ara sıra bir reklam var. Neyse ki, bunun için akıllı bir geçici çözüm var. Uygulamayı öldürmeyin, bunun yerine tüm videoları toplu olarak indirin. Bu şekilde, reklamlar sizi rahatsız etmeyecektir.

Tik Tok Video Downloader’ın gizlilik seçeneğini geçersiz kılabilir ve gizlilik seçeneği herkes için ayarlanmadığında bile video indirmenize izin verir. Yapmamanız gereken herhangi bir şeyi indirmemek sizin sorumluluğunuzdadır

TikTok Videolarını Toplu İndirme

Ancak, daha kısa bir rotaya geçmek ve kopyala-yapıştır işini atlamak ya da bir döngü içinde video indirmek istiyorsanız, amacınız için en iyi uygulama Video Downloader for TikTok – No Ads

Video Downloader for TikTok - No Ads
Video Downloader for TikTok - No Ads

Hayır, uygulama adını yanlış anlamadım. Görünen o ki, başka bir geliştirici TikTok’un popülerliğine basit bir isim vermek istiyor. Bu uygulama, elle yapılan işi kaldırarak ve indirme seçeneğini doğrudan Paylaş menüsüne getirerek boşluğu kapatır.

Android TikTok Videolarını indirmek
Android TikTok Videolarını Toplu Olarak indirmek

Yapmanız gereken tek şey Paylaş > Diğer üzerine dokunun ve Android Paylaşım menüsünden seçeneği seçin. Sizi, uygulamanın indirme işleminin otomatik olarak başlayacağı ana sayfasına götürür.

Android TikTok Videolarını indirmek
Android TikTok Videolarını Toplu Olarak indirmek

Bu şekilde, çevrimdışı günleriniz boyunca sizi eğlendirmek istediğiniz kadar video indirebilirsiniz. Ayrıca, sizi rahatsız edecek reklam yok. Eklemek için, uygulamanın Galeri bölümünden indirilen tüm videolara erişebilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.