chat uygulamaları android, android sohbet programları, android sohbet uygulamaları, android arkadaşlık uygulamaları,

Android Arkadaşlık Uygulamaları Listesi 2019

Bu makalede kullana bileceğiniz en iyi 10 sohbet uygulamaları listelenmiştir. En iyi Android Arkadaşlık Uygulamaları nelerdir şimdi görelim.

Android telefonunuzda yeni insanlarla tanışmak için kullandığınız bir çok uygulama olabilir. Bizim için En İyi Android Arkadaşlık Uygulamaları hakkında bilgi edinmek için aşağıda tartıştığımız tüm bu uygulamalara bir göz atmalısınız.

Yeni olmamakla birlikte, gerçek hayattan kalma için randevu uygulamalarını kullanmak, birçok genç meraklı için başarılı olmuş inanılmaz bir fikirdir. Beklentilerinize uygun mükemmel eşleşmeyi bulmak asla kolay değildir. Ancak, android sohbet uygulamaları, bölgenizdeki insanlarla sadece bir parmak ucu kullanarak buluşmak söz konusu olduğunda kullanışlıdır.

Teknoloji ve teknik açıdan ilerlemeler arttıkça hayat yoğunluğu da gittikçe artıyor. İnsanlar işleriyle meşgul oluyorlar ve neredeyse hiçbir çalışan bir arkadaşıyla yada sosyal bir ortamda tam bir hafta geçirme şansına sahip oluyor. Hayat yoğunlaştıkça şanslar yeni insanlarla tanışmak için küçülüyor. Bu, biriyle çıkmak isteyen insanları doğrudan etkiler. Hayat gerçekçi bir ortamda, ancak sosyal platformlarda meşgul olmak için her gün oldukça aktifiz. Herhangi bir meşgul kişi, sosyal ağı bir günde bir kez bile kullanma şansını yakalayabilir. Ve sosyal ağın en iyi kısmı, bu kişinin sınırsız üye ile iletişime geçebilmesidir.

Bir ebeveyn olarak bu ve benzeri uygulamaların kullanılması çocuğunuz için sakıncalı olabilir. Bu nedenle engelleme ihtiyacı duyuyorsanız Android Telefonda Yetişkin İçeriğini Engellemenin Yolları başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

En İyi Android Arkadaşlık Uygulamaları

Bir biriyle sosyal ağ üzerinden çıkmak kolay ve hızlı olur. Bulunduğunuz yerdeki insanlara göz atmanız ve ikinizin de birbirinizle konuşmak için iyi hissetmeleri durumunda biraz konuşma yapmanız gerekiyor. Bu makalenin altında, kullanıcıların doğru kişiyi bulmasına yardımcı olmak için sosyal ağları kullanan uygulamaları yani android sohbet uygulamaları araştırdık. Google Play Store da yer alan paylaştığımız tüm bu uygulamalara bakın, bunlardan herhangi biri arkadaşlık için size yardımcı olabilir!

 • HAPPN 

happn – Sohbet, aşk ve buluşma
happn – Sohbet, aşk ve buluşma

Bu uygulama tam anlamıyla çevrenizdeki insanları bulmanızı sağlayarak eşsiz deneyimler sunar. Happn konumunuza erişir, böylece başka bir Happn üyesiyle yolları geçtiğinizde, profilleri zaman çizelgenizde görünür.

Bir başka ilginç özellik, aynı kişiyle kaç tane yol geçtiğinize bakmanıza izin vermesidir. Tinder gibi, birini sağa ve sola kaydırarak beğenebilir veya beğenmeyebilirsiniz. Şaşırtıcı özelliği “Crush” diğer kişinin ondan hoşlandığını bilmesini sağlar. Arkadaşlar satın alarak veya uygulamaya davet ederek kredilerini kazanarak rozetlerinizi geliştirebilirsiniz. Android Arkadaşlık Uygulamaları içinde ilk sırada olmasının özel bir nedeni yok. Buradaki sıralama rast gele yapılmıştır.

 • JAUMO Arkadaşlık

Kullanıcıların en popüler miktarı olan başka bir harika Android Arkadaşlık Uygulamaları içindedir. Uygulama sunucusunun bu ağı üzerinden milyonlarca kullanıcı kayıtlıdır. Bu uygulama hesabınıza kaydolmanız ve profil ayrıntılarınızı güncellemeniz yeterli. Daha sonra, yeni insanlar aradıktan sonra, internette veya başka bir sosyal medyada arama yapmak gibi. Yaşı, boy vb. filtreleme özelliği mevcuttur.

 • Match Dating

Match Dating - Meet Singles
Match Dating - Meet Singles
Developer: Match.com LLC
Price: To be announced

Uygulama internet arkadaşlık eğilimi başından beri geliştirilmekte. Bu, bugüne kadar partneri bulmak isteyen herkes için en başarılı ve tamamen kullanışlı bir uygulama haline getirir. Bu uygulama herkes ücretsiz olarak kullanılabilir, böylece herkes ödeme konusunda rahatsız olmadan deneyebilir.

 • Tinder Sohbet

Tinder
Tinder
Developer: Tinder
Price: Free

Tüm dünyadaki en popüler sohbet uygulaması olan Tinder, 2019’da Android ve iOS için neredeyse tüm modern buluşma uygulamaları için bir ölçüt olan imza uygulaması haline geldi. Birkaç saniye içinde bir kişiyle bağlantı kurulmasına yardımcı oluyor. Olağanüstü bir satış teklifi sunan bu uygulamada kullanılan algoritma ile mümkün. Bu uygulama için Android Arkadaşlık Uygulamaları listemizdeki en iyi uygulama diyebiliriz.

Uygulama her yüklediğinizde yeni profilleri görüntülemenizi sağlar ve birisiyle tanışmak veya kolayca ilgilenmiyorsanız sola kaydırmak istiyorsanız kolayca sağa kaydırabilirsiniz. Genellikle geçici bir buluşma çözümü olarak kabul edilen Tinder, karşılıklı rıza ile ciddi ilişkiler için de kullanılır. Bu uygulamanın çarpıcı özellikleri süper benzeri seçenek, karşılıklı arkadaş, vb.

 • Coffee Meets Bagel Dating

CMB sizin ya da sizin için en iyi arkadaşı bulmaya yardımcı olmak için otomatik olarak çalışır. Güçlü algoritma, profilinize göre en iyi kişileri algılar ve bu kişilerin listesini sağlar. En iyisi, bu kadar çok insanın bu ağa katılmasıdır, bu yüzden size yakın olan insanları bulmak mümkün olabilir.

 • OkCupid

Bu uygulama tamamen gelişmiş bir uygulama olacak. Akıllı algoritma ve teknikler ile, bu uygulama kullanıcıların herhangi bir uygun partner ortağı bulmasını kolaylaştırır.

 • Badoo Arkadaşlık 

En iyi Android Arkadaşlık Uygulamaları içinde ilk duyduğum arkadaşlık uygulamalarından biridir. Sıkıcı spam mailleri ile tanımıştım. Badoo, 190’dan fazla ülkeden 370 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan olağanüstü bir buluşma uygulaması olma tacı taşıyor. Uygulamaya, Tinder benzeri kaydırma sistemi ile sizin için uygun bir eşleşme bulmanın ilginç yöntemleri vardır.

Premium versiyonu, “yayın balığı” dolandırıcılığından arınmış otantik deneyime sahip, çok doğrulanmış profiller sunar. Görünürlüğünüzü artırmak için kredi verebileceğiniz birinci sınıf deneyim için fotoğraflar, sosyal medya varlığı ve telefon tabanlı doğrulama kullanır. Kullanıcılar, daha zengin özelliklerden bile yararlanmak için “süper güçlerine” abone olabilirler.

 • Anonim Arkadaşlık

Anonim Arkadaşlık ve sohbet
Anonim Arkadaşlık ve sohbet
Developer: Mamba.ru
Price: Free

Uygulama profil, id vb. Kişisel bilgilerinizi size sormadığı için yukarıdaki uygulamaların hepsinden kesinlikle farklıdır. Bu, yalnızca kullanıcının tamamen anonim olmasını sağlar, böylece diğer kişiler hiç kimseyi yargılayamaz! Bu, birçok kişinin gizlilik derinliklerini görmeden önce başkaları hakkında bilgi sahibi olmasını sağladığını hissettirir.

 • Truly Madly Sohbet

Bu uygulama özellikle Hindistan’da popüler ve ülkenin en büyük partner topluluklarından birinin ev sahibi. Mümkün olan en iyi eşleşmeler, tercihlerinize ve profillerinize göre bu uygulama algoritması tarafından oluşturulur. Bu nedenle en iyi android sohbet uygulamaları listemizde yer almıştır.

Bu uygulamanın benzersiz özelliği, kullanıcıların 2018’de Android ve iOS için göze çarpan partner uygulamalardan biri olmasını sağlayan bir video profili oluşturarak ve yükleyerek kullanıcıların kendilerini ifade etmelerine izin vermesidir. Kişisel fotoğrafları ve videoları yüklemek ekran görüntüsüne dönüştürülür. Sahte hesapların felaket yakalama olaylarından kaçınmak için.

 • Bumble Arkadaşlık

Bumble - Dating, Friends & Business
Bumble - Dating, Friends & Business

Android arkadaşlık uygulamaları için son olarak Bumble uygulamasından bahsedecek olursak, Tinder’a benzer şekilde Bumble, bölgenizdeki arkadaşlar ve tarihler arasında bir eşleşme bulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, kadın odaklı bir yaklaşıma sahiptir ve iki kişi birbirine bağlandıktan sonra bir kadının ilk hareketi yapmasını ve konuşmayı başlatmasını sağlar. Bu uygulama müstehcen mesajlardan kurtarılır ve 24 saat içinde size mükemmel bir tarih bulur.

Bir bağlantıyı geliştirmek için sadece 24 saatiniz var, sonra kayboluyor. Arkadaşlık ve arkadaşlık için, bağlantıya son vermeden 24 saat önce bir kişiye, 24 saat daha uzatma alabilmelerine izin verilir. Bumble ayrıca arkadaş çevrelerini zenginleştirmek isteyenler için BFF özelliğine de sahip.

Android Sohbet Uygulamaları

Daha iyi bir arkadaşlık uygulaması ile, internet üzerinden birileriyle tanışmayı başarabilirsiniz. En iyi arkadaşlık uygulamalarını seçmenize yardımcı olmak için, En İyi Android Arkadaşlık Uygulamaları listesini sağladık. Bu uygulamalardan herhangi birini kullanın ve arkadaşınızı aramaya başlayın. Yukarıda listelenen uygulamalarla ilgili bize bilgi vermek için lütfen aşağıdaki yorumlar bölümüne giriş yapın!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.