Facebook Hikaye His Ekleme hakkında ayrıntılı bir bilgiye ihtiyacınız varsa bu makaleyi inceleyin.

Facebook Hikaye His Ekleme Nasıl Yapılır

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya devlerinden biri olan facebook hikaye his ekleme özelliğini nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Bir çok sosyal medya olduğu gibi duygu ve düşüncülerimizi yazılı ve görsel olarak gerek akışta gerek hikayede paylaşabiliyoruz.

Facebook hesabınıza  yeni gelen özellik sayesinde artık kullanıcılar, diğer kullanıcıların hikayelerine emojilerle yanıt verebilecekler. Bu yenilik facebook kullanıcıları tarafından sahiden de çok beğenilecek.

Facebook  hikayeler alanı facebook’ta arkadaşımız olan kullanıcıların ilginç olayları paylaşmak için kullandıkları mükemmel alandır. Özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullanan kullanıcıların, farklı kullanıcılarla iletişim kurmak, duygu ve düşüncülerini anlatmak için harika paylaşım alanıdır. Facebook’ta, hikaye paylaşımında bulundurduğunuzda hislerinizi daha iyi anlatabileceğiniz paylaşımlarınızı görsel olarak daha güzel hale getirmenizi sağlayacak facebook hikaye his ekleme, hikayeye his eklemeyi bugün siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız.

Emoji, bin yıl süren bir mesajlaşma işinden daha fazlasıdır. Onları daha ilkel bir dil gibi düşünün. 😜’den 🎉’e 🎉’ye kadar olan minik, duygusal karakterler, başka türlü düz metinlere duygusal nüanslar eklemek için tasarlanan, dijital dünyadan doğan ilk dili temsil eder. Emoji, 90’lı yılların sonlarında Japon cep telefonlarında ilk ortaya çıktıklarından beri popüler olmuş ve son birkaç yıl içinde insanların iletişim kurmalarının bir işareti haline gelmiştir. Basın bültenlerinde ve kurumsal e-postalarda ortaya çıkıyorlar. 2015 yılında, “Oxford Yılın Sözlükleri”, “Yılın Sözü” oldu. Emoji sadece “gülme, ağlama, öpme fam” gibi şeyler söyleyen insanlar için değildir. Emoji herkes içindir.

Bu emoji’nin tasarımları ve standartları üzerinde büyük bir baskı oluşturuyor. Eğer emoji dijital dünyadaki herkes için bir dil ise, emoji sözlüğünün kültürler arasında across, ekranlar arasında, zaman içinde constantly sürekli gelişmesi gerekir. Günümüzde insanları tüm çeşitliliklerinde betimleyen binlerce emoji var ve dünyamızda etkileşime girdiğimiz şeyleri temsil etmek için binlerce kişi var: Para 💰, Apple Saatler ⌚. Gelecekte, dünya gittikçe dijitalleştikçe ve gittikçe küreselleştikçe, emoji, çeviri ve iletişim için önemli bir araç haline gelecektir. Dijital çağ için bir dil. Şimdi bu dil Facebook Hikaye His Ekleme için kullanılıyor.

Facebook Hikaye His Ekleme

Öncellikle interneti olan bir cihazdan facebook ta hikaye olarak paylaşmak istediğiniz paylaşımı bularak F hikayen seçeneğine tıklıyoruz.

Hikaye düzenleme alanı açılacaktır. Yazı aslanının yanında yer alan emoji alanına tıklayınız.

Facebook Hikaye His Ekleme

HİSLER seçeneğine tıklayarak hikaye paylaşımına his ekleye bilir ve görsel olarak show a dönüştürebilirsiniz. Artık facebook kullanıcıları, hikaye paylaşımında bulunan kullanıcıların hikayelerine ekledikleri hisler, ifadelere sayesinde o an ki duygu ve düşüncelerine ulaşabilecekler.

Facebook Hikaye His Ekleme
Facebook Hikaye His Ekleme

Hikaye paylaşımında kullanabilecekleri emoji, ifadeler yukarıdaki görselde yer almaktadır. Hikayede yer alan ifadelerden herhangi birini duygu yoğunluğunuza göre paylaşabilirsiniz. Facebook Hikayelerine His Ekleme böylece tamamlamış bulunuyorsunuz. Peki hislerinizi yorumlarda bu makaleye göre iletebilir misiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.