araç içi kamera alırken nelere dikkat etmeli, araç içi kamera alırken dikkat edilmesi gerekenler, araç içi kamera önerisi, araç kamerası alırken nelere dikkat etmeliyiz,

Araç içi Kamera Alırken Bilmeniz Gerekenler 2018

Araç içi Kamera Alırken Bilmeniz Gerekenler, Araç kamerası hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bu kılavuz seçimlerinizi daraltmanıza ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmenize yardımcı olacaktır. Bunlar, kullanıcıların doğru kamerayı almak içim iletişime geçtiklerinde sorduğumuz sorulardır.

Alakalı Sorular:

araç içi kamera alırken nelere dikkat etmeli, araç içi kamera alırken dikkat edilmesi gerekenler, araç içi kamera önerisi, araç kamerası alırken nelere dikkat etmeliyiz,

Araç içi kamera için bir satın alma işlemi yapmaya hazır olduğunuzda dikkate alınması gereken pek çok husus vardır. Daha az deneyimli bir müşteri için bunların bazıları açık olmayabilir. Bir araç içi kamerada belirli özellikler arıyorsanız, satın alma kararınızla ilgili size yardımcı olacak bir dizi değerlendirme ve önerileri bir araya getirdik!

Araç içi Kamera Alırken Bilmeniz Gerekenler

Bir araç kamerası satın almayı karmaşık hale getirebilecek birçok seçenek, özellik ve diğer farklılıklar var. Sizin için en iyi araç içi kamera, tüm ihtiyaçlarınızı ve istediğiniz özellikleri karşılayandır. Her durum için en iyi olan araç kamerası yoktur, çünkü hepsi farklı ihtiyaçlar için farklı deneyimler sunar. Bu makale, özel ihtiyaçlarınızı ve durumunuza en uygun olanı bulmak için anlamanız gereken her şeyi size öğretmeyi amaçlamaktadır.

Park Modu

Park modu , aracınız kapalıyken bile aracınızı korumak için tasarlanmış özel bir kayıt modudur. Gerçek park modu araç kameraları, park kayıt özelliklerini geliştirmek için hareket algılama ve ön tamponlu kayıt gibi teknolojileri kullanır. Park etme modunu kullanmak için, araçta çizgi kamını sabitlemeniz ya da Cellink B gibi özel bir pil takımı kullanmanız gerekir. Bu bizim en sevdiğimiz özelliklerden bir tanesi ve neredeyse sadece Kore araç kameralarında bulunuyor.

Form Daktörü

Bir araç kamerasının tasarımı sadece estetik bir işleve değil, aynı zamanda pratik bir şeye de sahiptir. Parlak renkler içermeyen ve genellikle mat siyah olan araç kameraları en gizlilik ve hırsızlıktan en iyi korumayı sunar. Vantuzla donatılmış bir araç kamerası almayı önermiyoruz, çünkü montaj aparatı tarafından eklenen ekstra yüksekliğe bağlı olarak yapıştırıcıya monte edilmiş araç kameralardan neredeyse her zaman daha zekiler. Sadece bu değil, vantuzlu montaj aparatları, video kayıtlarında bulanıklığa neden olabilecek düz yapışkanlı montajlara göre titreşime karşı çok daha hassastır. Son olarak, ekran donanımlı gösterge kameraları genellikle ekran donanımlı ekipmanlardan daha büyük olacaktır. Bir ekran ile, kullanıcılar daha gösterişsiz bir tasarım ve potansiyel güvenilirlik sorunlarının maliyetinden kolayca görüntüleri görebilir ve ayarları değiştirebilir.

GPS (Dahili veya Harici)

GPS dahiliveya harici bir isteğe bağlı modül şeklinde olabilir, ancak GPS’in işlevi her iki şekilde de aynıdır. Genellikle zaman damgasında hız veya koordinat verileri veya özel bir görüntüleyici üzerinden erişebileceğiniz bir dosya sağlar. Çoğu tüketici için, GPS çoğu müşteri hız sınırının üzerinde birkaç tıklamaya gittikçe gösterilmekten kaynaklanan herhangi bir komplikasyondan kaçınmayı tercih ettiğinden özellikle yararlı değildir. Şirket yöneticileri için ise, GPS, çalışanların sürüş alışkanlıklarını izlemede çok değerli olabilir. GPS’in araç kamının hedeflere gidebildiği veya gerçek zamanlı harita verilerini gösterebileceği anlamına gelmediğini unutmayın.

araç içi kamera alırken bilmeniz gerekenler

Wi-Fi

Araç kameralarında Wi-Fi, kullanıcıların akıllı telefon veya tableti ayarları değiştirmek ve görüntüleri izlemek / kaydetmek için bir ekran olarak kullanmalarına olanak tanır. Bu, kamerayı küçük tutabilir ve çekimi daha kolay hale getirirken aynı zamanda ihtişamı artırabilir. Wi-Fi özellikli cihazlar yakın bir yerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve internet bağlantısı gerektirmez. Bazı modeller, kameranızın bir internet hotspotuna bağlanmasını sağlayan bulut bağlantısı da sunar.

Depolama Kapasitesi

Depolama kapasitesi, 16GB ve 32GB’lık kartlar gibi birçok müşterinin göz ardı ettiği bir alan olarak kullanılıyordu, ancak günümüzde artan 64GB ve hatta 128GB’lık kartlar ile kullanıcılar depolayabilecekleri görüntü miktarını en üst seviyeye çıkarmak istiyor. Bu, özellikle park modu donanımlı gösterge kameralarında, araç kapalıyken ve 16GB’lık bir kart doluyken, özellikle de 2 kanallı Full HD araç kamerasıyla doldurabildiği için özellikle kullanışlıdır.

Unutulmaması gereken önemli bir nokta, Mac OSX bilgisayarların 64GB ve üzeri kartlarla çalışmak için özel biçimlendirme talimatları gerektirmesidir. Thinkware araç kameraları, 64GB ve üstü kartları kullanmak isteyen Mac kullanıcıları için en iyi seçimdir. En iyi performansı sağlamak için bellek kartlarının düzenli formatlanması da gereklidir.

Video Kalitesi

Günümüzde, harika video kalitesi çok uygun bir fiyat noktasında olabilir. Araç kamerasının tamamen kanıtsal işlevi, sinematik üretim değerine sahip olmalarını gerektirmez. Tüm araç içi kameralar büyük video dosyası boyutlarını kopyalamak için tasarlandığından, iyi bir araç kamerası video kalitesi ile dosya boyutu arasında bir dengeye sahip olacaktır. Daha küçük videolardan daha fazla yazılma olasılığınız var. 30FPS kare hızına sahip çoğu 1080P kamerada araç kamerası kullanımı için ideal olacaktır. Ancak premium sensörler kullanan ve CPL filtrelere izin veren ünitelerdeki farklılıklar vardır.

Birçok birinci sınıf çizgi kamerada bulunan Sony EXMOR CMOS sensörü gibi yüksek son sensörler, gece görüntülerinin parlak ve düşük ışık ayrıntılarının alınabilmesi için mükemmel dinamik aralık sunuyor. Bu, sadece sokak lambalarının altındaki alanları ortaya çıkaran veya aracın farları tarafından aydınlatılan bazı alt uç kameraların aksine daha iyi görüntü sonar.

Araç Kamerası Özellikleri: Bilmeniz Gereken Ek Anahtar Koşulları

Yukarıdaki özellikler, çoğu gösterge kamerası arasında birincil farklılaştırma faktörleridir, ancak mağazada bulabileceğiniz tüm şartlar değildir. Aşağıdaki kılavuzumuz, bir sonraki pano kameranızda aramak isteyebileceğiniz diğer bazı özellikleri özetlemektedir. Gece Görüş, görüş alanı ve piller ve kapasitörler, araç kameranızın günlük olarak çalışmasında önemlidir. Döngü kaydı, kesintisiz kayıt ve otomatik başlatma özellikleri, aracınızda bir araç içi kamera kullanırken yaşam kalitesi ve kullanım kolaylığı için harika olabilir.

www.yaparimben.araç içi kamera alırken bilmeniz gerekenler, araç içi kamera alırken nelere dikkat etmeli, araç içi kamera alırken dikkat edilmesi gerekenler, araç içi kamera önerisi, araç kamerası alırken nelere dikkat etmeliyiz,com/wp-admin/post-new.php

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.