Avast basıl devre dışı bırakılır veya nasıl kapatılır

Avast nasıl devre dışı bırakılır veya nasıl kapatılır

Avast nasıl devre dışı bırakılır diye soranlar çoğunlukla yeni bir free antivirus yüklemeye çalışıyordur. Bazen antivirüs programınız diğer programların kurulumuna engel olabilir. Bir programı başarılı bir şekilde kurmakta sorun yaşıyorsanız, antivirus programını geçici olarak devre dışı bırakmanızı öneririz.

Antivirüs programları kötü amaçlı yazılımların yayılmasını tespit etmek ve sınırlamak için bilgisayarları, sunucuları veya mobil cihazları taramak için arka plan işlemi olarak çalışır. Pek çok virüsten koruma yazılımı programı, gerçek zamanlı tehdit algılama ve olası olası güvenlik açıklarına karşı koruma sağlamak ve ayrıca olası riskleri arayan aygıt ve sistem dosyalarını izleyen sistem taramalarını içerir. Bu nedenle Antivirüs programını devre dışı bırakmak veya antivirüs programı kapatma uzun süreli işlemlerde hiç mantıklı bir eylem değildir.

Elbette, bilgisayarınızın dijital olarak bağlı dünyada savunmasız kalmasını istemeyiz. Bu nedenle antivirüs yazılımını kaldırmaya karşıyız. Programı kurabilecek kadar uzun süre devre dışı bırakın ve ardından koruma aracını hemen etkinleştirin. amacınız farklı bir antivirüs programı yüklemekse En iyi Ücretsiz Antivirüs Programları makalemizi incelemenizi öneririm. Bu makalede 2019 yılı için kullana bileceğiniz programlar listelenmiştir.

Avast antivirüs programı nasıl devre dışı bırakılır, Avast‘ı geçici olarak devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz.

  • Sistem tepsisindeki Avast simgesine sağ tıklayın (sol alt köşede bulunur).
  • Fare imlecini Avast ekran kontrolüne getirin
  • 10, 20 veya 60 dakika boyunca devre dışı bırakın.

Gerekli yazılımı yükledikten sonra, yazılımı etkinleştirmek için önceki adımları izleyin (Sadece devre dışı bırakmak yerine etkinleştirme seçeneğini seçin).

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.