AnaSayfa / Blog / Modem Kurulumu / Aztech DSL1000EW Wireless Modem Kurulumu
Aztech DSL1000EW Wireless Modem Kurulumu 00

Aztech DSL1000EW Wireless Modem Kurulumu

Son Güncelleme:

Aztech DSL1000EW Wireless Modem Kurulumu Ayarlarını bu makaledeki ekran görüntülerine bakarak yapabilirsiniz. Aztech DSL1000EW Modem Kurulumu.

Yepyeni bir Aztech DSL1000EW Wireless Modem aldığınızda ilk aşamada kurulumu nasıl yapacaksınız? Aztech Modem Kurulumu, DSL1000EW Modem Kurulumu

Aztech DSL1000EW Modem Kurulumu yapabilmek için Aztech DSL1000EW Modem Kurulumu modem ile bilgisayar, Laptop arası ‘Sarı yada Gri’ renkte olan ethernet kablosunu takıyoruz. Ethernet kablosu sayesinde EAztech DSL1000EW modem arayüzüne ulaşarak modem kurulumu yapabileceğiz.

Aztech DSL1000EW Wireless Modem Kurulumu

Ethernet kablonuz bulunmuyor yada bilgisayar, Leptop kullanmıyorsanız Aztech DSL1000EW modemin arayüzüne ulaşmanın diğer yolu ise Kablosuz özelliği olan cihazdan kablosuz ağ adları içinde Aztech DSL1000EW modemin kablosuz ağ adını bularak bağlantı kurmanız yeterli olacaktır.

Aztech DSL1000EW modeme bağlantı kurduysak bağlı olarak görünen cihazdan tarayıcınız (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açıyoruz.

 1. 192.168.1.1 IP adresinden modem arayüzüne giriş yapıyoruz. ve kullanıcı adı şifre isteyen bölümlere ” admin ” yazarak modem arayüzüne giriş yapıyoruz.

2. Şimdi aşağıdaki ekran görüntüsüne bakarak internet kurulumunu ve kablosuz kurulumunu yapabilirsiniz.

Yukarıdaki anlatılan işlemleri uyguladıktan sonra Aztech DSL1000EW Wireless Modem Kurulumu tamamlanmış olackatır.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

5 yorumlar

  1. Arkadaslar benim eski kablolu modemin yerine bu cihazi aldim ancak bunu bagladigimda ve 192…… ip kodunu yazinca bana burda cikan ekran gelmiyor turuncu bi sayfada geliyor admin admin yapiorum bu sefer de yine baska burda gosterilen quickstartli sayfa falan gelmiyor sorun ne olabilir lutfen yardim edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.