Badoo Hesabı Nasıl Silinir

Badoo Hesabı Nasıl Silinir, üyelik sonlandırma yada hesap kapatma işlemleri nasıl yapılır? gibi sorularınıza makalemizde cevap bulabileceksiniz.

Badoo, kişilerle tanışmak ve arkadaş edinmek bu uygulamanın ülkemizde önemli sayıda kullanıcı kitlesi bulunan sosyal medya platformlarından biridir.

Ülkemizde de oldukça popüler sosyal medya ücretsiz ve ücretli olarak iki farklı üyelik sunmaktadır. Badoo hesabınız var kullanmak istemiyorsanız. üye olduğunuz Badoo hesabınızı nasıl silebilirsiniz? Badoo hesabınızı silmek yada kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Badoo Hesabı Nasıl Silinir

Badoo hesabınızı silmek için öncelikle silmek istediğiniz hesabın şifresini bilmeniz gerekiyor. Maalesef  telefon veya tabletlerden silme işlemi gerçekleştirilememektedir. Şifresini biliyorsanız Badoo hesabınızı silmek için hesabınıza giriş yapınız.

Badoo hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar simgesine tıklıyoruz.

Ayarlar bölümünde sayfanın alt kısmında Hesabı sil seçeneği olacaktır.

Bedoo’ da kalın Devam et butonları olacaktır. Badoo hesabımızı silmek istediğimiz için Devam et seçeneğine tıklıyoruz.

Kullanıcı adınızın yazdığı fikrinizi değiştirebilir miyiz? Sadece üç gün daha bizimle kalın ve Badoo’nun size sunacağı her şeyi görmeniz için size Süper Güçler verelim. Anlaştık mı? Bilgilendirme mesajı çıkacaktır. Hesabınızı silin seçeneğine tıklıyoruz.

Hesabı silmek için lütfen şu an kullandığınız şifrenizi giriniz: Badoo hesabınızın şifresini yazıyorsunuz ve tekrar şifrenizi yazıyorsunuz. Hesabı Silin bölümüne tıklıyoruz.

Hesap silindi Hesabınız silindi. Kararınızı değiştirip hesabınızı geri açmak isterseniz, size gönderdiğimiz e-postadaki talimatları takip edin. Kapat seçeneğine tıklayarak açılan uyarı mesajını kapatıyoruz. Badoo hesabı nasıl silinir makalemiz den faydalanarak hesabınızı silebilirsiniz. Sayfamızda Facebook Hesabı Nasıl Silinir veya Instagram Hesabı Nasıl Silinir gibi sosyal medya hesaplarının silinme adımları ve içindeki verilerin tamamaen silinmesi ile ilgili makalelerde paylaşılmıştır. Bu ve benzeri sorunve sorularınız için yorumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. YaparımBen.com ekibi size yardımcı olabilmek için burada olacaktır.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.