Youtube yaş sınırlamasını kaldırma nasıl yapılır

YouTube Yaş Sınırlamasını Kaldırma

YouTube’un yaş kısıtlamalı içeriğine erişmek zor olabilir. ancak Oturum Açmadan Youtube Yaş Sınırlamasını Kaldırma için birkaç yolumuz vardır.

YouTube, belirli videoların belirli yaşlar için uygun olmadığına karar vermesini kısıtlar ve bu birkaç farklı nedenden dolayı olabilir. Bir hesabınız olmadığı veya oturum açmak istemediğiniz için bunlara erişmeye çalışıyorsanız, bu yaş kısıtlamalı içeriğe de erişim zor değildir.

YouTube Yaş Sınırlamasını Kaldırma

Bunu proxy veya ayna web sitelerini kullanarak veya gömülü video linklerini kullanma gibi tekniklerle gerçekleştirmenin birkaç yolu vardır. Aşağıdaki yaş sınırını aşmanın birkaç yolunu bulduk ve bulduğunuz içeriğin tamamını indirmek isterseniz, bunun için de bir kılavuzumuz var.

NSFW Bağlantısını Kullanın

Kullanmak istediğiniz videoya giden yolu bulun. Yaşa bağlı bir içerik uyarısına rastlarsanız, aşağıdaki ekranla karşılaşırsınız.

Sayfanın üst kısmındaki adres çubuğunda bulunan URL bağlantısını tıklayın.
“www.” dan sonra ama youtube.com’dan önce ‘nsfw’ yazın. Orijinal bağlantı “https://www.youtube.com/watch….” olduğunu varsayarsak yeni bağlanının “https://www.nsfwyoutube.com/watch….” olması gerekiyor.

REPEAT Bağlantısını Kullanın

Görüntülemek istediğiniz videoya giden yolu bulun. İçerik uyarı ekranı ile karşılaşacaksınız.

Ekranın üst kısmındaki URL’yi tıklayın ve adres çubuğuna YouTube’dan sonra “repeat” yazın. Orijinal bağlantı “https://www.youtube.com/watch….” olduğunu varsayarsak yeni bağlanının “https://www.youtuberepeat.com/watch….” olması gerekiyor.

EMBED Bağlantısını Kullanın

Görüntülemek istediğiniz videoya giden yolu bulun. İçerik uyarı ekranına karşı kendinizi bulacaksınız.

Ekranın üst kısmındaki URL’yi tıklayın
URL’nin ‘watch?v=’ şeklindeki kısmını vurgulayın ve ‘embed/’ ile değiştirin. Orijinal bağlantı “https://www.youtube.com/watch?v=….” olduğunu varsayarsak yeni bağlanının “https://www.youtube.com/embed/….” olması gerekiyor.

Kısa ve öz olarak YouTube Yaş Sınırlamasını Kaldırma hakkında hazırladığımız makaleyi okudunuz. Burada paylaşılanların dışında bizim bilmediğimiz ve sizin kullandığınız aynı mantıkta farklı bir yol varsa paylaşmanızı rica ederiz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.