Okunmadan Önce WhatsApp Mesajlarını Silmek

Okunmadan Önce WhatsApp Mesajlarını Silmek

Gönderilen bir WhatsApp Mesajlarını Silmek kolaydır, ancak bir zaman sınırı vardır. Bunun nasıl çalıştığını, zaman sınırını aşmanın geçici bir çözümünü açıklıyoruz.

Gönderilen bir WhatsApp mesajının silinmesi basittir: seçmek için mesaja dokunup basılı tutun, çöp kutusu simgesine dokunun ve ardından ‘Herkes için sil’ seçeneğine dokunun. Bunu varsayılan olarak yapmak için yedi dakikanız var, ancak aşağıda açıkladığımız gibi bu süre uzatılabilir.

Ne yazık ki, 12 Kasım’da WhatsApp’a gelen bazı değişiklikler, her zaman çok fazla tarafın söz konusu olduğu grup görüşmelerinde sizi sıkışık bir noktadan çıkarmak için her zaman en iyi çözüm olmayacağı anlamına geliyor.

Okunmadan Önce WhatsApp Mesajlarını Silmek

Şu anda şirket gönderilen mesajınızı aldığı sürece silmeye çalışmaktadır, bu da alıcının / telefonlarının açık olması ve aktif bir internet bağlantısının olması şartıyla sağlanmalıdır. Bir mesaj teslim edilmediyse, sunucudan kaldırılacağı için asla olmayacaktır.

Ancak, gelecekte, 13 saat, sekiz dakika ve altı saniye sonra mesajı silmeye çalışmaktan vazgeçecek. Katılımcılarınızdan biri mesajı aldığında sorun çıkartabilir, ancak menzil dışında kalır veya telefonunu okumadan kapatır. Mesajın gerçekten silindiği zaman, başarıyla silindiğini düşünebilirsiniz.

Bir kaç diğer uyarı: mesajın okunduğunu belirten iki mavi işaret görünmeden önce mesajı silmeniz gerekir. Ve WhatsApp’ın ileti dizisindeki bir mesajın silindiğini bildirmesi durumunda bazı açıklamalarınız olacaktır.

Zaman Sınırından Sonra WhatsApp Mesajları Nasıl Silinir

Okunmadan Önce WhatsApp Mesajlarını Silmek

Öyleyse bir mesaj gönderirseniz ve sadece sekiz dakika sonra pişmanlığınızın farkına varırsınız – çok geç mi? Neyse ki değil. İşte, @AndroidJefe’nin izniyle, zaman sınırından sonra gönderilen WhatsApp mesajlarını silmek için bir geçici çözüm.

  • Kablosuz ve Mobil Verileri kapatın
  • Ayarlar, Saat ve Tarih ayarlarına gidin ve tarihi, iletinin gönderilmesinden önceki bir saate geri alın.
  • WhatsApp uygulamasını açın, mesajı bulun ve seçin, çöp kutusu simgesine dokunun ve ‘Herkes İçin Sil’i seçin.
  • WhatsApp’ın sunucularında mesajın silinmesi için Wi-Fi ve mobil verileri açın ve saati ve tarihi normal olarak sıfırlayın.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Zaman Sınırından Sonra WhatsApp Mesajları Nasıl Silinir ve Okunmadan Önce WhatsApp Mesajlarını Silmek hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız lazım. Ama bir şekilde sonuç alamıyorsanız bize yorum olarak iletebilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.