Bilgisayarınız Açılırken Bulunan Hatalı Dosyalar İçin Çözüm,Bilgisayarımdaki Eksik Dosyalardan Nasıl Kurtulabilirim,Hatalı ve Eksik Dosyaların Onarımı,Regedit
Bilgisayarınız Açılırken Bulunan Hatalı Dosyalar İçin Çözüm,Bilgisayarımdaki Eksik Dosyalardan Nasıl Kurtulabilirim,Hatalı ve Eksik Dosyaların Onarımı,Regedit

Bilgisayarınız Açılırken Bulunan Hatalı Dosyalar için Çözüm

Bilgisayarınız Açılırken Bulunan Hatalı Dosyalar bilgisayarınız yavaş çalışmasına yada bazı programların çalışmamasına neden olmaktadır. Bilgisayarınız Açılırken Bulunan Hatalı Dosyalar İçin Çözüm aşağıda yer almaktadır. Görsel anlatım

Windows başlatılırken eksik veya hatalı dosyalarla karşılaşabilirsiniz.Bu dosyalar sistem başlatılırken rapor edilir.

Bilgisayarınız Açılırken Bulunan Hatalı Dosyalar İçin Çözüm

İşte siz bu sorunları gidermezseniz sistem her başladığında bu hatalar bulunmaya devam eder. Bu sorunları şu şekilde ortadan kaldırabilirsiniz:

İlk önce bu hatalı dosyaların isimlerini not alın, daha sonra başlat menüsünden çalıştır ı seçip ve ordaki dosya adı yazılacak yere regedit yazın ve tamam a basın.

Kayıt düzenleyicisini başlatmış olacaksınız. Buradan Düzenle ve Bul’a tıklayın çıkan arama motoruna not aldığınız hata dosyasının adını yazın aratın, arama sonuçlanınca yazdığınız hata dosyasını bulacaktır üstüne sağ tıklayıp açılan seçeneklerden sil i seçin ve çıkan seçeneğe evet deyin ve geçin.

Bulduğunuz her hata dosyaları için bu işlemi yapın daha sonra menü çubuğu üzerinden kayıt a tıklayıp kapat a basın. Bu sayede hatalı dosyalar silinmiş olacaktır. Hatalı ve eksik dosyaların onarımı Bilgisayarınız Açılırken Bulunan Hatalı Dosyalar için Çözüm makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.