Çalınan Facebook Geri Nasıl Alınır 2018

Çalınan Facebook, heabınızı geri almak için birden fazla yöntem vardır. Ancak en önemlisi daha önce kullandığınız cihazdan işlem yapmaktır.

Facebook hesabınız başka birinin eline geçtiyse yani ….. tarafınca çalındıysa aşağıdaki yönlendirme adımlarını izleyerek hesabınızı kullanıma kapatabilirsiniz. Çalınan Facebook Hesabını Kapatma işlemi yaptıktan sonra eğer e-posta hesabınıza da erişiminiz yoksa Facebook ekibine kimlik ibrazı yaparak yeni e-posta hesabı üzerinden tekrar hesabınıza yeniden erişebilirsiniz.

Çalınan Facebook Geri Nasıl Alınır

Öncelikle BU BAĞLANTIYA tıklayarak bildirim ekranını açıyoruz. (https://www.facebook.com/hacked) Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti butonuna tıklıyoruz.

Calinan Facebook Geri Nasil Alinir 01

Mevcut veya eski şifrenizi yazıp devam diyoruz.

Calinan Facebook Geri Nasil Alinir 02

Eğer Facebook hesabınızda kullanmış olduğunuz şifre yazarsanız yukarıdaki ekran geliyor. Hayır diyerek bir sonraki adıma geçiyoruz.

Calinan Facebook Geri Nasil Alinir 03

Hesabımı kilitle diyerek hesabınızı güvene alıyorsunuz. Bu işlem sonrasında Facebook hesabınız kilitleniyor. Eğer e-posta hesabınıza da erişiminiz yoksa bu işlem sonrasında kimlik ibrazı yapmanız gerekiyor.

Calinan Facebook Geri Nasil Alinir 04

Kimlik ibrazı için BU BAĞLANTIYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. (https://www.facebook.com/help/contact/328029570569950)

  1. Hesabınızda yazan Adınız ve Soyadınızı yazıyorsunuz.
  2. Facebook’un size ulaşabileceği Facebook’ta kayıtlı olmaya bir e-posta yazıyoruz.
  3. Yaşamış olduğunuz problemi detaylı bir şekilde yazıyoruz.
  4. Dosya seç bölümüne de kimliğinizin ön resmini çekip TC Kimlik numaranızı gizleyip ekliyoruz.
  5. Son olarak gönder demeniz yeterli. Ardından Facebook ekibinden, yazmış olduğunuz e-postaya cevap gelmesini bekliyorsunuz.

Calinan Facebook Geri Nasil Alinir 05

Çalınan Facebook hesabını geri alma için uygulayacağınız adımlar yukarıda belirtilmiştir. Sorununuzun çözümü için bilgi güncel değilse yeni yazılan makaleleri kontrol ediniz. Facebook hesabım çalındı ile ilgili yazdığımız yeni makaleler sorununuzu çözecektir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.