giyilebilir klavye, giyilebilir fare, ilk giyilebilir klavye, ilk giyilebilir fare,, Dünyanın ilk Giyilebilir Klavye ve Faresi,

Dünyanın ilk Giyilebilir Klavye ve Faresi ile Tanışın

Dünyanın ilk Giyilebilir Klavye ve Faresi ile Tanışın. En son çıkan haberlere göre, Bluetooth bağlantısı üzerinden normal bir klavye ve fare kullanımını değiştirmek isteyen yeni bir giyilebilir cihaz ve daha iyi olan şey jestlerle çalışıyor olması. Evet, bugün dünyanın ilk giyilebilir klavye ve faresini sunacağım.

Dünyanın ilk Giyilebilir Klavye ve Faresi ile Tanışın

Gelecekte, sanal bir ortamda veya fare gibi erişilebilir bir araçta yazmak için herhangi bir klavye türünün fazlasına ihtiyacınız olmayacağını düşünün. TAP projesi, bir klavye ve fare tipik kullanımını Bluetooth bağlantısıyla değiştirmeyi ve daha iyi olanın jestler aracılığıyla çalışmasıdır.

QWERTY klavye ve fare yakında tükenecek. Yakın gelecekte tipik klavye ve fare kullanımının biraz geçersiz olacağı ve bu kavramın önemli bir ilerlemesini yansıtan TAP projesiyle daha da geride bırakılacağı düşünülemez.

Şu anda yeni taşınabilir Bluetooth klavye TAP, son zamanlarda 149.99 dolar fiyatla satılıyor ve yıllardır bilgisayarlarımızı yönetmek için kullandığımız cihazlara göre büyük bir devrim sözü verdi.

TAP kayışı bir eldiven gibi parmaklarınız arasından geçecek şekilde tasarlanmıştır ve içerdeki sensörler yaptığınız hareketleri analiz etmekle yükümlüdürler. Üreticisi TAP Systems’e göre, parmak eklerinin yanında da yerleştirilebilir.

Bu cihazla ilgili inanılmaz tek şey bu değil

Bu cihazı benzersiz kılan, elden üretilen kontrol ve parmaklarımıza takılan halkalar. Kelimeleri girmek veya herhangi bir yerden fare imlecini taşımak gibi temel işlemleri yapma becerisini edinme.

Kablosuz farelerin ve klavyelerin yenilikçiliğinin ve yaratılmasının şimdiye kadar vurgulanmış bir yenilik olduğunu bilerek, TAP bunları kullanmak için kablolara güvenmemek suretiyle bunun bir adım önde olduğunu varsaydı.

giyilebilir klavye, giyilebilir fare, ilk giyilebilir klavye, ilk giyilebilir fare,

Bu muhteşem cihaz, Bluetooth’le tabletler, Android ve iOS işletim sistemli bilgisayarlar veya akıllı TV’ler ve Windows 10 ve Mac OS X’e sahip diğer cihazlarla uyumludur. Aynı zamanda, sekiz saate kadar sürebilen bir şarj edilebilir pil ile donatılmıştır tek bir şarj ile.

Resmi Android ve iOS uygulama mağazalarında TAP’ı kullanmak ve işlevlerinden daha fazla yararlanmak için ücretsiz uygulamayı indirebilirsiniz. TAP Systems’in kurucusu Ran Poliakine’e göre: “Müzik çalarlar ve Sanal Gerçeklik gözlükleri için kullanılabilir.

Ayrıca Bakınız: Office Pro 2016 ya 399 Dolar Yerine 10 Dolara Sahip Ol

Umarım Dünyanın ilk Giyilebilir Klavye ve Faresi makalemizi beğendiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.