En İyi PUBG Mobile Oyun Konsol Tercihleri 2019

En İyi PUBG Mobile Oyun Konsol Tercihleri 2019

Bu makalede en iyi PUBG mobile oyun konsol tercihleri paylaşacağız. GamePad yani kontrolörler en iyi pubg mobil konsol deneyimini yaşatacak.

PUBG’nin gelişi mobil oyunun çehresini ciddi anlamda değiştirdi! Birkaç yıl öncesine kadar mobil oyunlar, oyuncular için son seçimdi. PUBG ve Fortnite gibi oyunların gelişi, mobil oyunları farklı bir seviyeye çıkardı. Yüksek kaliteli grafikler, gelişmiş kontroller, muhteşem sesler mobil oyunu oyuncular için büyüleyici bir deneyim haline getirmiştir. Bu senaryoda, mobil kontrolörler mobil oyuncular için en önemli aksesuar haline geldi. Rekabet üstünlüğü sağlamak ve ayrıca gerçekçi oyun deneyimi için, mobil oyuncular her zaman iyi bir Mobil Oyun Konsolu arayışı içindedir. Bilgisayar kullanıcıları için de PUBG için En İyi Ekran Kartı arayışı var.

Doğru oyun kumandasını seçmek kolay değil. PUBG gibi oyunlar oynarsanız, çok iyi bir mobil denetleyiciniz olmalıdır. Aksi takdirde saldırılarda kaybedebilirsiniz. Bu yazıda, PUBG oyun deneyiminizi geliştirmenize ve yeni zorluklarla kolaylıkla yüzleşmenize yardımcı olan en iyi PUBG mobile oyun konsol tercihlerini bir araya getirdik. Temel olarak en uygun fiyat ve ihtiyacı karşılayacak bir PubG Oyun Kolu istiyorsanız bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En İyi PUBG Mobile Oyun Konsol Tercihleri

Tüm bu PUBG kontrolörleri çok duyarlı, oyun sırasında iyi bir tutuş ve dayanıklılık sağlıyorlar.

Mobile Game Controller  by SVZIOOG

Tercih Edile Bilinecek En İyi PUBG Mobile Oyun Konsol Ateş Tetikleyiciler

Bu pubg mobile konsol kumandası süper duyarlı. Aynı anda hareket edebilir, hedefleyebilir, dönebilir ve ateş edebilirsiniz. Butonlar hassastır ve düşmanlarınızı saf dışı bırakmak için tepkime süresini kesinlikle azaltır. Web’daki en çok satan mobil denetleyicilerden biri ve hem Android hem de iOS platformlarında çalışıyor. PUBG, Bıçak Çıkışı, Fortnite, Survivor Royale, Kritik Oplar, Battle Royale ve Hayatta Kalma Kuralları için özel olarak tasarlanmıştır. Elbette, tuşların sürüklenmesini ve özelleştirilmesini sağlayan her türlü oyunu oynamak için kullanabilirsiniz. Yerleştirme işlemi basittir. Dayanıklı ve ellerde iyi hissettiriyor. İki kulp ve plastik çubuk ve düğmeler oldukça sağlamdır. Konsola alışmak biraz zaman alır. İşi bitirdikten sonra, yakında oyun becerilerinizde büyük bir gelişme olduğunu fark edeceksiniz.

GameSir G3 Gamepad

En İyi PUBG Mobile Oyun Konsol Tercihleri 2019

Uzun ve dar kollar, sağ köşede D-Dad ve sağ üst köşede düğmeler bulunan GameSir G3s Gamepad, PS 4 kumandasına benziyor. Akıllı telefon desteği akıllı telefonunuzu tutacak kadar sağlamdır. Kumandadaki kırmızı lastik parçalar, akıllı telefonu güvenli bir şekilde tutmak için ilave tutuş sağlar. Eşleştirme yönüne gelince, biraz yavaş olduğunu söylemeliyiz. Hayal kırıklığına uğratan bir şey daha, kapandığında otomatik olarak yeniden bağlantı kurmamasıdır. GameSir G3 oldukça duyarlı ve üzerinde oyun oynamak kesinlikle eğlenceli. Dayanıklı ve hafif. GameSir G3’ün yalnızca Android ve Windows platformlarında çalıştığını unutmayın. Genel olarak, PS4 denetleyicisi gibi ilgileniyorsanız, GameSir G3s gamepad tam size göre.

PowerA MOGA Hero Power

Tercih Edile Bilinecek En İyi PUBG Mobile Oyun Konsol Ateş Tetikleyiciler

MOGA Hero Power, konfor için ergonomik olarak tasarlanmış ince fakat tam boyutlu bir kontrol cihazıdır. İyi bir 1800 mAh batarya ile birlikte geliyor! Oynarken bile mikro USB kablosunu kullanarak bağlayabilirsiniz. PowerA, Moga Hero Power’ın 100’den fazla oyunla uyumlu olduğunu iddia ediyor. Kontrol düğmeleri hassas ve analog çubuklar pürüzsüz. Tetikleyiciler ve omuz düğmeleri rahat. Dört eylem düğmesine aynı anda erişebilirsiniz. İkili analog tasarımı, yıllarca popüler bir oyuncu seçimi olmasının sebeplerinden biri. Bu gamepad’in 2200 mAh pil ile birlikte gelen başka bir sürümü var. Bu kumanda cihazıyla oynamak, konsolda oyun oynamak gibi hissetmenize neden olacak, oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak çok kolay.

PUBG Mobile Controller by Cubile

En İyi PUBG Mobile Oyun Konsol Tercihleri 2019

Ucuz bir PUBG mobil kontrol cihazı arıyorsanız, muhtemelen Cubile’ın bu cihazı sizin için doğru seçimdir. Uygun fiyatlı, konforlu ve oyun deneyiminizi kesinlikle bir ölçüde artırıyor. PUBG, Fornite, Knives Out, Critical Ops ve diğer tüm trend oyunlarla uyumludur. Metal tetikleyiciler çok hassastır ve mekanizmanın hareketini hissedeceksiniz. Bu mobil kontrolör hakkında sevdiğimiz şey %100 garanti ile geliyor. Satın alımınızın ilk yılıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, değiştirme veya geri ödeme alırsınız.

Newseego PUBG Mobile Game Controller

Tercih Edile Bilinecek En İyi PUBG Mobile Oyun Konsol Ateş Tetikleyiciler

Newseego’dan gelen bu mobil oyun kumandası kesinlikle paranın karşılığını alıyor. Kısıtlı bir bütçeniz varsa ve aynı anda çevirmenize, taşımanıza, hedeflemenize ve çekim yapmanıza izin veren iyi bir gamepad kombinasyonu arıyorsanız, Newseego’un denetleyicisi muhtemelen sizin için iyi bir seçimdir. Yapı kalitesi fiyat için iyi. Kavrama tasarımı iyidir ve kesinlikle uzun oyun oturumlarına dayanır. Telefonun tüm dokunmatik ekranını kapsar. Kutuda bir cam ekran koruyucu göreceksiniz. Tüm tetikleyiciler oyunu sizin için kolaylaştıracak kadar duyarlı.

PUBG Mobil Konsol Tercihleri

Mobil oyun oynarken, özellikle PUBG gibi atış oyunları için, aynı anda en az üç şeyi yapabilmeniz gerekir. Hareket ettir, hedef al ve ateş et. PUBG‘da bir seferde ikiden fazla hareket yapmak sizi düşmanlarınızın önüne çıkarır. Bunun için, bazı insanlar daha iyi kontrol için oynarken daha fazla parmak kullanmayı öğrenir ve birçoğu tetikleyici joystickleri satın almayı tercih eder. Yukarıdaki kontrol cihazlarının tümü iyi bir tutuş sağlar ve aynı anda üç düğmeyi tetiklemenizi sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bütçenize ve estetik tercihlerinize uygun oyununuz için en iyi kontrol cihazını seçin. Bu listede belirtilmeyen iyi bir PUBG Mobil denetleyicisine rastlarsanız, yorumlarınızı bize bildirin, yorumunuzu inceleyip listemizde dikkate alabiliriz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.