Bu makalede Pubg Lite Hesap Kurtarma adımları hakkında bahsedeceğiz. Bir çok kurtarma çeşidi içinden sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

PUBG Lite Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır

Bu makalede PUBG Lite Hesap Kurtarma adımları hakkında bahsedeceğiz. Bir çok kurtarma çeşidi içinden sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

Pubg Lite hesap kurtarmanın çeşitli yolları vardır. Oyunu denemek için misafir (guest) girişi kullanmak daha kolaydır. Misafir hesap ise güncelleme sırasında veya silindiği zaman geri dönüşü yoktur. Pubg Lite Guest Hesap Kurtarma işleminin tek yolu güncelleme olmadan önce hesabınızı bir sosyal medya hesabınıza bağlamaktır. Bunun için oyuna giriş yapın. Ana menüye gidin. Sağ alt köşede oyun ayarlarını bölümüne tıklayın. Sağ köşede yer alan herhangi bir sosyal medya hesabını tercih ediniz.

PUBG Lite Hesap Kurtarma

Bir sosyal medya hesabına bağlanmış Pubg Lite Hesabını için kurtarmak için Sosyal Medya hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Eğer sosyal hesabınıza (Twitter / Facebook) erişiminiz varsa zaten kurtarmış olmanız gerekir. Bunun dışında yaptığınız kayıt neticesinde E-Posta hesabınızı doğrulamadıysanız bu sorunu yaşayabilirsiniz. Byle bir durum varsa aşağıdaki adımları uygulayınız.

Giriş yapmak için önce https://accounts.pubg.com/login adresine giriş yapın.

E-postanız doğrulanmadıysa, bu ekranı aşağıdaki gibi göreceksiniz.

[Aktivasyon Mailini Gönder] butonuna tıklayın.

E-postanıza giriş yapın ve [Kayıt Olmayı Onayla] bağlantısını tıklayarak doğrulayın.

Pubg Hesap Kurtarma

  • https://accounts.pubg.com adresine giriş yapın.
  • Şifrenizi unuttunuz mu? bağlantısına tıklayın.
  • E-Posta adresi alanına kayıt olurken kullandığınız E-Posta adresini yazın ve Gönder butonunu tıklayın.

Pubg Lite Hesap Kurtarma Adımları

  • Mailinize giriş yaparak Pubg Lite Hesap Kurtarma için gelen bağlantıya tıklayın.
Pubg Lite Hesap Kurtarma E-Postası
  • Yeniden şifre belirleyin.

Pubg Lite Şifre Değişikliği

Pubg Lite Kaç Tane Sosyal Hesaba Bağlanır

Pubg Lite oyununun beli bir şartları vardır. Bu şarlar haricinde başka işlem yapılamaz. Misafir hesabınız var ise bilgilerinizi koruma altına almanız gerekir. Bunun içinde sosyal hesabınızı oyununda aktife etmeniz gerekir. Oyun hesabınız için iki tane sosyal medya hesabınızı bağlamak mümkündür.

Pubg Lite Hesabının Sorunları

Bazı durumlar da hesabınız askıya alına bilir. Oyunun otomatik önlem almak için işlemleri vardır. Şüpheli gördüğü hesabı askıya alır. Oyun geliştiricileri tarafından bazı hileler hoş karşılanmaz. Hile yapmadı iseniz iletişim bölümden itiraz ederek hesabınız geri ala bilirsiniz.

Pubg Guest Hesap Kurtarma

Pubg Lite Misafir Hesabının Dezavantajları

Birçok dezavantajı vardır. Oyunu denemek için ilk başta misafir girişini kullanmanız gerekir. Misafir hesabınız da yaşanan bir sıkıntı sonucunda hesabınız silinebilir. Hesabınız silindikten sonra bütün bilgileriniz kaybolur. Oyunda gerçekleştirdiğiniz her şey silinir. Bir daha geri almak imkansızdır. Misafir olarak oyuna giriş yaptığınızda ise eski hesabınıza ulaşım sağlayamazsınız.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.