Herhangi bir sorun veya engellemeye karşı PUBG Lite için VPN kullanabilir ve oyuna istediğiniz ülkede giriş yapabilirsiniz.

PUBG Lite için VPN 2019’un En İyileri

Herhangi bir sorun veya engellemeye karşı PUBG Lite için VPN kullanabilir ve oyuna istediğiniz ülkede giriş yapabilirsiniz.

PUBG günümüzde en fazla oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Dırım böyle olunca PUBG oyununun üretici tarafından bir açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre PUBG oyunu artık düşük modelli telefonlardan ve düşük işletim sahibine sahip bilgisayarlardan da oynanabilecek. Düşük performanslı cihazlar olarak özel hazırlanan oyuna PUBG Lite adı verildi.

Şu an hevesli bir oyuncunun, dünyanın dört bir yanından diğer oyuncuları yenmek için bir şans elde etmek istemesi üzücü bir gerçektir. Büyük bir çoğunluğunun sadece oyun şirketi tarafından uygulanan coğrafi kısıtlamalar nedeniyle yapamayacağı ya da Hangi ülkede olursa olsun, devlet tarafından bağlanmaya çalışıyorlar. Çoğu durumda, dayatılan bloklar çoğu kişinin tahmin edebileceği kadar teknik değildir ve dolaşma için yalnızca güvenilir bir VPN hizmeti gerektirir.

Bir VPN servisi temel olarak, trafiğinizin tespit edilmeden geçebileceği, hangi siteleri ziyaret ettiğinize dair herhangi bir iz bırakmadan ve herhangi birisinin cihazınıza bağlanmak için bağlantı kurmasını çok zorlaştırdığı güvenli bir tünel oluşturur. seni takip etmek. Anonimlik, bir VPN servisinden alabileceğiniz avantajlardan biri olduğu için, oyuna erişiminizi engellemek için yerleştirilmiş olabilecek coğrafi blokların herhangi biri üzerinde çalışabileceğiniz anlamına gelir.

Pubg ve VPN

Oyun firması tarafından geliştirilen oyunun bu türü herkes tarafından yüklenebiliyor. Ancak deneme sürümünde Türkiye’den oyuna giriş yapılamıyor. Bu yüzden oyunu yükledikten sonra herhangi bir VPN programı kullanılarak oyuna giriş yapılabilir. İndirilecek olan VPN’nin bir program formatında olması gerekmektedir. Sadece erişime engellenen web sitelerini açmakta kullanılan eklenti şeklindeki vpn programları oyunun açılmasında kullanılamıyor. Oyunun açılması için öncelikle bilgisayarda bulunan güvenlik duvarının devre dışı bırakılması gerekmektedir. Daha sonra ise herhangi bir VPN programı etkin hale getirerek rahatlıkla oyuna giriş sağlanabilir.

PUBG Lite için VPN

PUBG IP Banınızı kaldırmak veya Playerunknown’ın Battleground sunucusunu değiştirmek isteyip istemediğinize bakmaksızın, bir VPN bir zorunluluktur. Aşağıda 2019 yılı PUBG Lite için en iyi VPN hizmetlerini bulabilirsiniz:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. VyprVPN

Nasıl Yüklenebilir ?

Pubg lite bilgisayar kullanmayı bilen herkes tarafından kurulabilir. Bunun için yayınlanmış olan Pubg lite oyun dosyasının indirilerek bilgisayara yüklenmesi gerekiyor. Kurulum işleminin ardından e-mail ve şifre bilgileri doğru girilerek oyuna giriş yapılabilir.

Mobil İçin Pubg Lite

Pubg lite sadece bilgisayar değil düşük işletim sistemli akıllı telefonlardan da oynanabilmektedir. Bunun için telefon marketlerinden Pubg lite mobile versiyonunun indirilmesi gerekiyor. Uygulama indirildikten sonra kişi bilgileri doğru bir şekilde girilerek oyuna erişim sağlanabilir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.