AnaSayfa / Blog / Facebook Destek / Facebook Doğum Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır
facebook doğum tarihi değiştirme

Facebook Doğum Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır

Facebook Doğum Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır. Facebookta doğum tarihi değişikliği yapmak istediğinizde uyarı alıyorsanız. Makalemizi inceliyerek destek alabilirsiniz. facebook doğum tarihi değiştirme, facede doğum tarihi değiştirme, facebook doğum tarihi değiştiremiyorum, facebook ta doğum tarihi nasıl değiştirilir.

Sorular:

  • facebook doğum tarihi değiştirme
  • facede doğum tarihi değiştirme
  • facebook doğum tarihi değiştiremiyorum
  • facebook ta doğum tarihi nasıl değiştirilir
  • facebook doğum tarihi değiştirme talebi
  • facebook doğum tarihi değiştirme olmuyor

Facebook Doğum Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır

Hedef kitleyi değiştirerek doğum gününüzü kimlerin görebileceğini ayarlayabilirsiniz. Doğum tarihinizin yanında iki ayrı hedef kitle seçici bulunur. Biri doğduğunuz gün ve ay, diğeri ise doğduğunuz yıl içindir. Doğduğunuz günü ve ayı arkadaşlarınızla paylaşmazsanız, yaklaşan doğum gününüz için arkadaşlarınıza bildirim gönderilmez. Öncelikle  doğum tarihinizi nasıl değiştireceğinizi anlatacağız.

Doğum tarihinde değişiklik yapacağınız Profilinize gidin ve Hakkında’ya tıklayın

Sol bölümde yer alan İletişm Bilgileri ve Temel Bilgiler bölümüne tıklıyorsunuz.

Temel bilgiler yazan bölümde doğum tarihinizi göreceksiniz gün ay yıl istediğiniz değişikliği gerçekleştire bilirsiniz.Değişiklikleri kaydet butonundan Doğum tarihinizde yaptığınız değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Facebook doğum tarihi değiştirme.

Doğum tarihinizi değiştiremiyor veya değişiklik yapmak isediğinizde uyarı veriyor ise facebook destek ekibiyle iletişime geçmek için adres satırına

www.facebook.com/help/contact/233841356784195​ linkini yazıp aratma yapıyorsunuz. Yada Tıklayınız. Doğum tarihinde değişiklik yapmak istediğiniz hesaba giriş yapıyorsunuz.

Doğum Tarihi Değiştirme Talebi ekranı gelecektir.

Ayrıca Bakınız: Facebook Şantaj Şikayeti Nasıl Yapılır

Bu değişikliğin nedeni bölümünden istediğiniz seçeneği seçip Gönder butonuna tıklıyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirirken doğum tarihinizin kimlik ile aynı olması gerektiğini unutmayınız. Facebook kimlik onaylıdır. Hesabın kapatılması durumunda kimlik göndermenizi ister ve kimlik bilgierinin hesapla aynı olması gerekir. Facebook yaş sınırı olarak 13 yaştır 13 yaş altı seçildiği zaman hesap kapatılır .Doldurup gönderdiğiniz form ile facebook destek ekibiyle iletişime geçmiş oluyorsunuz geri dönüş yapılmasını bekliyorsunuz. Sonucu facebook doğum tarihi değiştirme işlemi gelecek geri bildirimle tamamlanıyor. Bildirim olarak geri dönüş yapılır veya otomatik olarak sorun düzeltilir.

Bu makalenin size faydalı olacağını düşünüyoruz. Sorununuz için kesin çözüm sunacaktır. Sizin yaşadığınız sorunlar farklı kişiler de yaşayabilir. bu nedenle makalenin paylaşılmasını ve yaptığınız işlem sonucu yorumlarda bize iletmenizi rica ederiz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.