google chrome istenmeyen siteleri engelleme, google chrome bir siteye girişi engelleme, google chrome bazı siteleri engelleme, google chrome site engelleme uzantısı, google chrome site engelleme programsız,

Google Chrome Bazı Siteleri Engelleme Nasıl Yapılır

Google Chrome Bazı Siteleri Engelleme makalemizde site engelleme uzantısı kullanarak çocuğunuzun yada başka birinin erişmesini istemediğiniz yasaklı siteleri engelleme yapabilirsiniz. Google chrome bir siteye girişi engelleme programsız olarak yapabilir ve google chrome istenmeyen siteleri engelleme işi çok kolay olur.

Gelen Sorular:

  • google chrome istenmeyen siteleri engelleme,
  • google chrome bir siteye girişi engelleme,
  • google chrome bazı siteleri engelleme,
  • google chrome site engelleme uzantısı,
  • google chrome site engelleme programsız,

Google Chrome’u akıllı telefonumuzda ve PC’imizde tüm tarayıcıdan daha fazla kullandığımızı biliyoruz. Bu yüzden geliştiricilerin bu konuda mümkün olan özelleştirmeleri oluşturmaları daha yaygın hale geliyor. Chrome piyasasına işlevini özelleştirmek için kullanabileceğiniz bir takım eklentiler var. Bizde bu yeni eklentiler hakkında kılavuzları yayınlamaya devam ediyoruz. Bu yüzden, Google Chrome’da Bazı Siteleri Engellemenize yardımcı olmak için yeni bir rehberle buradayız.

Bu çoktan harcama yaptığım sırada sosyal hesaplarımın kullanılabilirliğini kısıtlamak için kısa süre önce kullandığım bir yeni uzantı kullanarak mümkün olacak. Sosyal medyada zamanın hiç bir sebep olmadan işime odaklanabilmesi için bu uygulamayı kullandım ve bu beni daha üretken hale getirdi ve sosyal medya profillerinin kullanımından da kurtuldum. Ve bu kılavuzu yazmamın tek nedeni bu yüzden siz de eklentiyi kullanabilir ve sadece bu tür web sitelerini kullanarak harcadığınız zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Google Chrome Bazı Siteleri Engelleme Nasıl Yapılır

Bu yöntem oldukça basit. Google Chrome’unuza bir uzantı eklemeniz yeterli ve tarayıcınızdaki belirli bir zaman dilimi için belirli bir web sitesinin tüm kontrolünü kolayca elde edebilirsiniz. Ve lütfen chrome’nuzun bu uzantının yüklenmeyeceği gibi Gizli Modunu Kullanmadığınızdan emin olun.

Google Chrome İstenmeyen Siteleri Engelleme, Tam Olarak Sınırlamak İçin Adımlar:

1 Her şeyden önce PC’nizde Google Chrome’u başlatın ve ardından Strict Workflow uzantısını indirip yüklemeniz gerekiyor. Bu uzantının zaman yönetimi stratejisi basittir ve dikkatiniz dağılmadan 25 dakika boyunca çalışmaktadır ve 5 dakikalık bir mola da engellediğiniz sitelere erişim yetkisi vermektedir.

2 Bu uzantıyı tarayıcınıza eklemek için Chrome’a ​​Ekle düğmesine tıklamanız yeterlidir. Bunu tıkladıktan sonra indirme işleminin başlayacağını göreceksiniz ve yakında eklenti tarayıcınıza eklenecektir.

3 Şimdi, bu uzantıya ait olan sağ üst köşedeki elma şeklindeki işareti göreceksiniz. Şimdi sağ tıklamanız ve listeden Seçenekler i tıklayın.

4 Artık istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz veya isteğinize göre değiştirebileceğiniz çok sayıda ayarınız varsa, bazı sitelerin engellenmesini de kaldırabilirsiniz ya da bazı siteleri ekleyebilir veya bazı siteleri dilediğiniz gibi kaldırabilirsiniz. varsayılan olarak bazı siteler zaten orada listelenmiştir.

Uyarı: Uzantı aktifken seçenekler menüsüne girdiğinizde listede herhangi bir değişiklik yapamazsınız. Değişiklik yapmak için ayarladığınız sürenin olmasını beklemeniz yada uzantıyı kaldırıp tekrar yüklemeniz gerekir

5 Şimdi uygulama işe başlayacak ve işten dikkatinizi dağıtırken ve listedeki bir siteyi açtığınızda, uzantının tarayıcınızdan bu sayfayı hemen engelleyeceğini göreceksiniz ve işinize konsantre olmanızı isteyecektir.

google chrome istenmeyen siteleri engelleme, google chrome bir siteye girişi engelleme, google chrome bazı siteleri engelleme, google chrome site engelleme uzantısı, google chrome site engelleme programsız,

Umarım Google Chrome Bazı Siteleri Engelleme Nasıl Yapılır Makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Şerif DABAĞOĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.