AnaSayfa / Blog / Instagram Destek / IGTV Nedir Nasıl Kullanılır
IGTV nedir, igtv video, igtv download, instagram igtv, igtv apk,

IGTV Nedir Nasıl Kullanılır

IGTV Nedir:  Instagram igtv’nin ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve hayata nasıl geldiğini öğrenmek aşağıdaki detaylı makalemizi inceleyin.

Bugün, paylaşacağımız iki büyük duyurumuz var. İlk olarak, Instagram artık bir milyarın küresel bir topluluktur! 2010’daki lansmanından bu yana, topluluk geliştikçe ve büyüdükçe şaşkınlıkla izledik. Bu büyük bir başarıdır.

IGTV Nedir

İkincisi, Instagramın bugüne kadarki en heyecan verici özelliğini duyuruyoruz: IGTV, en sevdiğiniz Instagram içerik oluşturucularından gelen uzun biçimli, dikey videoyu izlemek için yeni bir uygulama. Örneğin LaurDIY en yeni projesini ya da Kral Bach’ı en son komedi oyununu paylaştı. Tek başına bir IGTV uygulaması olsa da, Instagram uygulamasında da izleyebileceksiniz, böylece bir milyardan fazla topluluğun tümü en baştan onu kullana bilecek.

IGTV nedir, igtv video, igtv download, instagram igtv, igtv apk,

IGTV birkaç şekilde farklıdır. İlk olarak, aslında telefonunuzu nasıl kullandığınız için oluşturulmuştur, bu nedenle videolar tam ekran ve dikeydir. Ayrıca Instagram’dan farklı olarak videolar bir dakika ile sınırlı değildir. Bunun yerine, her video bir saat kadar sürebilir.

Bunu da basitleştirdik. TV’yi açmak gibi, IGTV uygulamayı açtığınız anda oynamaya başlar. Instagram üzerinde takip ettiğiniz kişilerin ilgisini çekmeyi isteyeceğiniz içerikleri ve içerikleri izlemeye başlamak için arama yapmak zorunda değilsiniz. Daha fazlasını keşfetmek için hızlıca kaydırabilirsiniz – “For You”, “Follow”, “Popular” ve “Watching.” Arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, Direct’teki arkadaşlarınızı da beğenebilir, yorumlayabilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

IGTV nedir, igtv video, igtv download, instagram igtv, igtv apk,

Ayrıca TV gibi, IGTV’nin kanalları var. Ancak, IGTV’de, içerik oluşturucular kanallardır. Instagram’da bir içerik oluşturucu izlediğinizde, izleyebilmeniz için IGTV kanalları görünür. Herkes bir içerik oluşturucu olabilir. Kendi kanalınızı başlatmak için kendi IGTV videolarınızı uygulamada veya web’de yükleyebilirsiniz.

IGTV nedir, igtv video, igtv download, instagram igtv, igtv apk,

Şüphesiz ki instagram, her gün sizi ilham veren, eğiten ve eğlendiren insanlarla bağlantı kurmak için her zaman bir yer olmuştur. Yardımınızla IGTV, Instagram’da yeni bir video bölümü başlatıyor. Umarız sizi sevdiğiniz insanlara ve şeylere daha da yaklaştırır. IGTV, önümüzdeki birkaç hafta içinde Android ve iOS’ta dünya çapında yayılacak.

IGTV Nedir Nasıl Kullanılır ile ilgili makale tamamlanmıştır. IGTV  ile ilgili bir kaç gün içinde daha çok makale paylaşacağız. Umarım beğenir ve başklarıyla da paylaşırsınız. Instagram Yardım ve Destek bölümümüze erişmek için tıklayın.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.