instagram E-Posta Adresi Zaten Kullanılmakta

instagram E-Posta Adresi Zaten Kullanılmakta sorunu ile ilgili Instagram dan bildirimler alıyor ancak e-posta hesabınız instagrama kayıtlı değil ise E-posta adresinizle ilişkili bir Instagram hesabı varsa ve o hesabın sahibi değilseniz, lütfen bize bildirmek için bu formu kullanın.

Telefondan yada bilgisayardan tarayıcı ya giriş yapıp BURAYA gidiyoruz.

instagram E-Posta Adresi Zaten Kullanılmakta

instagram E-Posta Adresi Zaten Kullanılmakta, instagram müşteri hizmetleri, instagram e posta sorunu,

Seçenekler rasında sizin için en uygun seçenek hangisiyse işaretliyorsunuz

instagram E-Posta Adresi Zaten Kullanılmakta, instagram müşteri hizmetleri, instagram e posta sorunu,

Sorun yaşadığınız e-posta hesabınızı yazıp sorununuzu açıklayıp gönder butonuna dokunuyorsunuz.Yazmış olduğunuz e-posta hesabına geri dönüş yapılmasını bekliyorsunuz.

Bu tip sorunların tamamını yaparimben.com sitemizden öğrenebilirsiniz. Türkçe olarak bu ve bu tip tüm sorunların tamamı sadece bizim sitemizde mevcuttur. Fakat yine de biz sizin adınıza şikayet bildirimlerinde bulunabiliyoruz. Sizin adınıza Resmi Instagram ekibine  bir sorunu bildirebiliriz. Ve bu sorunun çözülmesini talep edebiliriz.

Instagram ile ilgili diğer soru ve sorunlarınız için Instagram Destek kategorisini inceleyebilirsiniz. Bulamadığınız bir konu olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Fakat yine de eğer ki kendi sorunlarınızı daha hızlı bir şekilde kendiniz Instagram ekibine bildirmek isteyebilirsiniz. Elbette ki biz ekip olarak onlara ulaştığımız ve ingilizce bir şekilde ilettiğimiz için daha hızlı onlara ulaşıyoruz. Ama sizde onlara ulaşabilirsiniz. Instagram Sorun Bildirme için Yapmanız gereken tek şey altta ki resimdeki gibi Instagram uygulamasına girip Profilinizin olduğu bölüme bakıyorsunuz. Sağ üstte ki Üç noktaya dokunarak sorun bildirme ekrana ulaşabilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.