AnaSayfa / Blog / Instagram Destek / Instagram Öne Çıkanlar Görünmüyor
Sıklıkla olmasa da Instagram Öne Çıkanlar Görünmüyor problemiyle karşılaştığınızda, sorunun çözümüyle alakalı makalemiz den destek alabilirsiniz.

Instagram Öne Çıkanlar Görünmüyor

Sıklıkla olmasa da Instagram Öne Çıkanlar Görünmüyor problemiyle karşılaştığınızda, sorunun çözümüyle alakalı makalemiz den destek alabilirsiniz.

Sosyal medya hesabı kullanan bir çok kullanıcı gibi paylaşım yaparak bu paylaşımların beğenilmesini yada daha hazla kişilerin görmesini isteriz.  Instagram uygulamasında hikaye öne çıkarma işlemi yaparak bir çok instagram kullanıcısına ulaşabiliriz. Instagram hesabında takip ettiğiniz kişilerin profillerinin hemen altında öncesinde paylaşım yapılan hikayelerin öne çıkarılmış halini görüyorsunuz. Bunu gördükten sonra hemen siz de yapmak isteyebilirsiniz. Instagram kullanıcılarının bazıları hikayelerinde yaptığı paylaşımların öne çıkarılmasını bilmemektedir. Öne çıkarma adımlarında yaşanan sorunları, öne çıkarmanın nasıl oluşturulacağını yazılı ve görsel olarak anlatacağız.Makalemizi inceleyebilir, instagram uygulamasında hikayelerinizin öne çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Öne Çıkanlar Görünmüyor

instagram öne çıkanlar görünmüyor, sorunu genelde instagram kullanıcılarının öne çıkarma işlemini bilmemelerinden kaynaklanmaktadır.

instagram öne çıkarma yapabilmek için instagram hesabımıza giriş yapıyoruz.

instagram öne çıkanlar görünmüyor

Profil bölümüne tıklıyoruz.

instagram öne çıkanlar sorunu,

  • Saat göstergesine tıklıyoruz.

  • Açılan sayfada istediğiniz paylaşımı öne çıkarabiliyorsunuz.

  • Öne Çıkarma Oluştur Bölümüne tıklıyoruz.

Instagram da paylaştığınız gönderiyi öne çıkartabilirsiniz.

instagram öne çıkanlar gözükmüyor

Instagram da öne çıkarma işlemi yaptığınızda hikayenizi görmesini istemediğiniz instagram kullanıcıları var ise hikayenizi kullanıcıya özel gizleyebilirsiniz.

Yapılması gereken işlemler ise makalemizde yer aldığı gibi adım adım takip ederek Instagram da öne çıkarma işlemini kişiye özel gizleyebilir yada açabilirsiniz.

Birinin hikayesini nasıl gizlerim ya da görünür yapabilirim?

  • Instagram hesabımıza giriş yapıyoruz.

 

  •   Simgesine tıklıyoruz.

Hikaye Kontrolleri bölümüne tıklıyoruz.

Hikayeyi Gizle bölümüne tıklıyoruz.

instagram öne çıkanlar sorunu

Instagram da öne çıkanlar olarak eklediğiniz hikayeler, asıl hikaye kaybolduktan sonra siz kaldırana kadar öne çıkan olarak görünmeye devam eder. Hikayenizi görmesine izin verdiğiniz kişilerin öne çıkan hikayelerinizi görebileceğini unutmayınız.

Instagram da hikaye gizlemek, kişiyi takipten çıkarmaz. Instagram hikayenizi gizlediğiniz kişinin instagram paylaşımlarını akışta görmeye devam edersiniz.

instagram öne çıkanlar yok

Kişiye özel hikaye gizleme işlemi yapabilmek için,Kullanıcıya özel hikaye Akışın üst tarafında, akışını gizlemek istediğiniz kişinin profil resmine dokunun ve basılı tutuyoruz.

Hikayenizi gizlediğiniz instagram kullanıcısını görünür yapmak için aynı adımları izleyin (kullanıcı adı) nı Görünür Yapı seçiyoruz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.