instagram sorun bildir nasıl yapılır.

Instagram Sorun Bildir Nasıl Yapılır

Instagram Sorun Bildir, Instagram müşteri hizmetleri bulunmadığı için yaşanılan teknik problemlerle alakalı sorun bildir yaparak destek alırsınız.

Bütün sosyal medya hesaplarında olduğu gibi instagram müşteri hizmetleri de bulunmamaktadır.

Yaşanılan anlık problemlerle alakalı örneğin; akış yenilemiyor, hikaye paylaşamıyorum, gönderi yapamıyorum yada engellediğim kullanıcıdaki engeli kaldıramıyorum… gibi bir çok sorunun çözümüne sadece instagram uygulamanız  üzerinden instagram destek ekibiyle iletişime geçerek ulaşabiliyorsunuz.

Instagram hesabınızın veri tabanına müdahalede bulunup sorunu çözemeyeceğimiz için bu konuyla alakalı makalemizi inceleyerek yapacağınız işlemler doğrultusunda instagram destek ekibiyle iletişime geçerek sorunun incelenmesini talep edebilirsiniz.

Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda yaşanılan sorunla alakalı uyarı mesajı çıkıyorsa ekran görüntüsü almanızı önermekteyiz.

Instagram Sorun Bildir Nasıl Yapılır

Instagram destek ekibine yaşanılan problemi belirtirken yaşanılan sorunun açıklaması dışında yaşanılan sorunun ekran görüntüsünü de ekleyerek daha kapsamlı şekilde incelenmesini sağlamış olacaksınız.

1. Sorun yaşadığınız instagram hesabına giriş yapın.

2. Profilinize dokunun.

3. Sağ üstte (iPhone) veya (Android) simgesine dokunun.

3. Aşağı kaydırın ve Sorun Bildire dokunun. Ardından ekrandaki yönergeleri izleyin.

Sorun Bildir bölümüne tıklıyoruz.

Instagram Sorun Bildirim Formu

Ne olduğunu açıkla bölümüne instagram hesabımızda yaşadığımız sorunu açıklayıcı şekilde yazıyoruz.

Akış Yenilenemedi

+ Simgesine tıklayarak yaşamış olduğumuz sorunla alakalı sorun mesajı çıkıyorsa ekran görüntüsü yükleyerek gönder butonuna tıklıyoruz.

Instagram Sorun Bildir işleminin ardından instagram destek ekibi sorununuzu inceliyor bildirim olarak geri dönüş yapıyor yada yeni bir güncelleme göndererek sorununuzun düzeltilmesini sağlıyor.

Instagram hesabınızda yaşanılan problemin düzeltilmesi süresi değişkenlik gösteriyor bazen çok kısa içerisinde düzeltilirken bazen inceleme süresi bekletebiliyor. Instagram Sorun Bildir işlemini bu şekilde tamamlanmış oluyorsunuz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.