instagram takip edemiyorum istek gitmiyor sorun çözümü

Instagram Takip Edemiyorum istek Gitmiyor

Instagram hesabımızda karşılaştığımız yada karşılaşabileceğimiz sorunlardan biridir Instagram Takip Edemiyorum istek Gitmiyor çözümü.

Farklı sosyal medya hesapları gibi instagram hesaplarının da bir çok kullanıcısı bulunmaktadır ve bu kadar çok kullanıcısı olan sosyal medya hesaplarında çoğunlukla olmasa da sorun yaşama ihtimaliniz olabilir.

Bugün ki makalemizde instagram Takip edemiyorum istek gitmiyor sorununu nasıl ortadan kaldırabileceğinizi anlatarak yardımcı olmaya çalışacağız.

İnstagram uygulamamızda takip isteği gönderemiyor isek önceliğimiz instagram hesabımızın şifresini biliyorsak instagram uygulamasını silip yeniden yüklemek olacaktır. Yapılan işlem doğrultusunda en güncel instagram uygulaması cihazımıza yüklenecektir.

Instagram uygulamasını yükledikten sonra sorun yaşanılan instagram hesabınıza giriş yaparak takip isteğinde bulunuyoruz. Sorun devam ediyorsa cihazımızda yüklü olan tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açarak instagram hesabınıza birde tarayıcıdan giriş yaptıktan sonra takip isteği göndermeyi deniyoruz ancak takip butonu işlevsel değil ise instagram hesabınız engellenmiş olabilir.

Bu gibi durumlarda instagram takip edemiyorum istek gitmiyor sorunun farklı çözüm yollarına da makalemizde ulaşabilirsiniz.

instagram Takip Edemiyorum istek Gitmiyor

Instagram hesabınızda yapmış olduğunuz takip isteklerinizin, yaptığınız beğenilerin geri çekildiğini gördüğünüz de ilk aklınız gelen işlem anlık sorun olduğudur. Herhangi bir uyarı mesajı çıkmaması takip isteği gönderememiş olmamız, yada karşı tarafın takibi onaylamamış olma ihtimalidir. Sorunun anlaşılması tekrar takip isteği göndermemizle ortaya çıkacaktır. Bazı hesaplarda ise sadece takip isteği göndermeyle sınırlı kalmayarak beğeni yapılmasına da engel olmaktadır.

Instagram hesabımızda takip isteği göndermek istediğimizde takip butonunun çalışmasıyla instagram hesabım da engellendim yada Bloklandı mı? sorusunu aklımıza getirecek ve karşımızda sorunla alakalı muhatap bulamamamız instagram hesabım kapatılır mı? yada farklı sorun yaşar mıyım cevapsız sorularıyla baş başa kalmamıza neden olacaktır.

Standarttın üstünde beğeni, takip isteği gönderimi sağladıysanız ve takip isteği butonu geçici süreliğine engellenme olmuş demektir.

instagram takip edemiyorum istek gitmiyor sorunun nedenlerden biri genelde 24 saat içerisinde 1000 kişiden fazla kişiye takip isteği göndermek yada beğeni sayısının 400′ ü geçmesi olabilir.

Yapılması gereken ilk işlem uygulamayı güncellemek arayıcı dan denemek ve sorun devam ediyor ise 24 saat ile 48 saat bekleyerek, sorunun düzeltilmesini beklemektir.

İşlem yapmadan sadece beklemeniz gerekmektedir. 24 saat ile 48 saat bekledikten sonra sorun düzelirse takip isteklerine ve gönderi beğenilerine dikkat etmeniz gerekecektir. Tekrar engellen meniz durumunda engel kalkma süresi daha uzun zaman süreceği için tekrar engellenme ihtimalini göz önünde bulundurarak işlem yapmanız gerekmektedir.

Gerektiğinden fazla takip isteği göndermedim yada beğeni yapmadım diyorsanız yada 24 saat ile 48 saat beklemenize rağmen sorun düzelmedi iste hesabınızın incelenmesi için instagram destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekiyor. Instagram sorun bildir işlemine makalemiz den ulaşabilirsiniz.

Umarız Instagram Takip Edemiyorum  sorunun çözüm yokuna makalemiz sayesinde ulaşabilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.